Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

SOL Fiyatı ‘nın 30 Doların Üzerine Çıkmasıyla Solana’ya Yılbaşından Bu Yana Giriş 74 Milyon Dolara Ulaştı

SOL Fiyatinin 30 Dolarin Uzerine Cikmasiyla Solanaya Yilbasindan
SOL Fiyatinin 30 Dolarin Uzerine Cikmasiyla Solanaya Yilbasindan

 

SOL Fiyatı; Dijital varlık yatırım ürünlerinde gözle görülür bir trendin art arda dört hafta boyunca giriş çekmesi ve toplamda 66 milyon dolar biriktirmesiyle piyasa duyarlılığı önemli bir yükseliş yaşadı. Bu son dört haftalık giriş serisi şu anda 179 milyon dolara ulaştı.

CoinShares’in son raporuna göre, fiyatlarda yakın zamanda yaşanan artışın ardından, Yönetim Altındaki Varlıklar (AuM) Eylül’deki en düşük seviyelerinden %15 artarak yaklaşık 33 milyar dolara ulaşarak Ağustos ortasından bu yana en yüksek noktaya ulaştı.

Solana’nın Giriş Çizgisi Devam Ediyor

Avrupalı ​​varlık yöneticisi, SOL fiyatı Solana’nın, FTX ve Sam Bankman-Fried ile olan bağlantısı gibi fiyatını büyük bir düşüşe ve sürekli kesintilere sürükleyen zorluklara rağmen bu yıl şu ana kadarki en popüler altcoin olduğunu açıkladı. Bu, geçen yıl 1. katman blok zincirini birkaç kez durdurdu.

Bununla birlikte, daha geniş piyasanın iyileşme işaretleri göstermesiyle yatırımcılar artık altcoine olan ilgilerini yeniden canlandırıyor.

CoinShares’in verileri, Solana’nın geçen hafta ek 15,5 milyon dolarlık giriş gördüğünü ve yılbaşından bugüne girişini 74 milyon dolara çıkardığını, yani toplam AuM’nin %47’sini temsil ettiğini gösteriyor.

Bu, 7,4 milyon dolarlık çıkış kaydeden Ethereum ile tam bir tezat oluşturuyor. Aslında geçen hafta çıkış gören tek altcoin oydu.

Yatırımcılar Girişlere Rağmen Dikkatli

Her ne kadar en son girişler büyük olasılıkla ABD’de bir spot Bitcoin ETF lansmanı beklentisinden kaynaklansa da, BlackRock’un Haziran ayındaki duyurusunu takip eden ve art arda dört hafta girişlerin şaşırtıcı bir şekilde 807 milyon dolara ulaştığı ilk sermaye artışıyla karşılaştırıldığında sönük kalıyorlar.

CoinShares, bu tutarsızlığın, Grayscale ve SEC mahkemesi kararından kaynaklanan olumlu gelişmelere rağmen bu sefer daha ılımlı girişlerin yatırımcıların daha temkinli bir duruş benimsediğini yansıttığını gösterdiğini söyledi.

“En son girişler muhtemelen ABD’de Bitcoin ETF lansmanına ilişkin heyecanla bağlantılı olsa da, Haziran ayı duyurularıyla karşılaştırıldığında nispeten düşük, bu da yatırımcıların bu sefer daha dikkatli olduğunu gösteriyor.”

Bu girişlerin önemli bir yüzde 84’ü Bitcoin yatırım ürünlerine yönlendirildi ve aynı dönemde yılbaşından bugüne toplam 315 milyon dolara yükseldi.

Hafta boyunca, artan fiyatlar kısa Bitcoin pozisyonlarına 23 milyon dolarlık bir akışa yol açmıştı, ancak bu pozisyonlar önemli ölçüde geri çekildi; hafta sonuna kadar net girişler sadece 1,7 milyon dolara ulaştı ve bu da açığa satış yapanlar arasında güvenin azaldığını gösteriyor.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...