Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Solana, XRP ve One Ethereum Rakipleri 2023’te Kurumsal Girişlerde Lider: CoinShares Verileri

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, XRP, Solana (SOL) ve bir başka Ethereum (ETH) rakibinin şu ana kadar 2023’te kurumsal yatırımcılar tarafından tercih edildiğini söylüyor.

CoinShares, en son Dijital Varlık Fonu Akışları raporunda kurumsal yatırımcıların bu yıl Solana, XRP ve Cardano’ya (ADA) ETH dahil diğer tüm altcoinlerden daha fazla para akıttığını tespit etti.

Geçen hafta SOL için 3,7 milyon dolarlık ve XRP için 0,4 milyon dolarlık (ADA’da kayıtlı bir giriş yoktu) haftalık girişin ardından üç altcoin, yılbaşından bugüne 59 milyon dolar, 15 milyon dolar ve 6 milyon dolarlık girişle ETH dışındaki tüm altcoinlerin başında yer alıyor. , sırasıyla.

Aynı dönemde Bitcoin (BTC) 260 milyon dolarlık giriş elde etti. Ethereum şu anda 111 milyon dolar ile kırmızıda.

Geçen hafta, kripto piyasaları üst üste üçüncü hafta girişlerin keyfini çıkardı.

“Dijital varlık yatırım ürünleri üst üste 3. haftada toplam 15 milyon dolarlık giriş gördü, ancak işlem hacimleri 2023 ortalamasının %27 altında kaldı.

ABD’ye minimum düzeyde girişin devam etmesiyle bölgesel bir bölünme devam ederken, Avrupa’da geçen hafta toplam 7 milyon dolarlık net giriş görüldü; çıkış gören tek ülke İsveç oldu.”

CoinShares ayrıca XRP’nin 25 hafta boyunca kurumlardan olumlu girişler gördüğünü belirtiyor.

“Geçtiğimiz hafta genel olarak altcoinler için olumlu değildi; Tezos, Litecoin ve Chainlink sırasıyla 0,25 milyon dolar, 0,28 milyon dolar ve 0,31 milyon dolarlık çıkış gördü. XRP, 0,42 milyon dolarlık mütevazı bir giriş gördü. Bu, bu yıl XRP’ye üst üste 25. hafta girişi anlamına geliyor.

Tutarlı girişler, özellikle SEC’e karşı başarılı yasal zorluklar göz önüne alındığında, yatırım camiasının desteğinin altını çiziyor.”

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...