Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Haberler

1 Dolardan 1000 Dolara Çıkma Potansiyeli Olan En İyi Meme Coin’ler!

crypto bull run 3.webp

1 Dolardan 1000 Dolara Çıkma Potansiyeli Olan En İyi Meme Coinleri! İlk olarak Coinpedia Fintech News’te göründü

Geçen haftadan bu yana meme paraları, Bitcoin’de keskin bir fiyat dönüşüne yol açan aktif bir düzeltme eğilimi sergiledi. BTC değeri 65.000 doların altına düştü ve bu da büyük kripto paraların çoğunda arz baskısını hızlandırdı.

Üstelik meme coinler, Dogecoin, Shiba Inu, Pepe Coin ve BONK gibi önde gelen varlıklarla birlikte önemli bir düşüş yaşadı. Dahası, neredeyse tamamı sadece bir hafta içinde %20’nin üzerinde bir düşüşe tanık oldu.

Son toparlanma eğilimi bu varlık sınıfını aşırı alım bölgesinde bıraktığından, bu dik düşüş muhtemelen yatırımcıların erken kâr elde etmesiyle tetiklendi.

BONK (BONK)

Ticaret Görünümü

Günlük grafikte Bonk’ta devam eden düzeltme trendini düşen takoz formasyonu takip edebilir. Birbirine yakınlaşan iki trend çizgisiyle donatılmış bu model, dinamik bir direnç oluşturdu ve bu meme coini destekleyerek fiyatın 0,000048 dolardan 0,0000195 dolara düşmesine yol açtı.

Bu %53’lük düşüş, BONK’u %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altına düşürdü; bu da teorik olarak zayıflayan yükseliş momentumunu yansıtıyordu. Gün içi %1,5’lik kazançla Solana merkezli meme, 0,000012 dolardan yükseliş eğilimi gösteriyor.

Bu desteğin olası bir geri dönüşü, alıcıları %12’lik bir yükseliş için destekleyebilir ve kama formasyonunun genel trend çizgisine meydan okuyabilir. Ayrıca, bu formasyondan yukarı yönlü bir kırılma hakim yükseliş trendinin yeniden başlayacağına işaret edecektir. Böylece, kısa vadeli hedef olan 0,0000347 $ ve ardından 0,000048 $ hedefini takip edebilir.

Book of Meme (BOME)

GeckoTerminal

BOME fiyatı meme coin sektöründeki en yeni sansasyon olarak liderliği ele geçirdi. Şu anda en çok trend olan kripto para olarak sıralanıyor. Başarılı bir ön satış ve büyük bir kripto borsasında listelenmesi, BOME’un piyasa değerini büyük ölçüde artırdı. Sonunda meme coin geçen Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,02805 dolara ulaştı.

Ancak mevcut piyasa düzeltmesinin BOME fiyatı üzerinde dikkate değer bir etkisi oldu. Satış aşaması %70’lik bir düşüşe neden oldu ve 0,0087 $’lık bir düşük seviyeye ulaştı. Düzeltme, 0,01 dolarlık psikolojik seviyenin üzerinde destek arıyor ve 0,0119 dolarlık ticaret değerine ulaştı.

BTC fiyatının 60.000 doların üzerinde uygunluk göstermesiyle BOME fiyatı yenilenen bir toparlanmaya tanık olabilir. Bu nedenle, yükseliş yönlü bir dönüşle, 0,02 dolar ve ardından 0,025 dolar gibi potansiyel bir hedefi takip edebilir.

Slerf (SLERF)

Ticaret görünümü

Tembellik temalı meme coin SLERF, günlük grafikteki nötr mum oluşumunun da gösterdiği gibi bugün istikrarlı bir fiyat davranışı sergiliyor. Ancak saatlik zaman dilimi gösteriminin daha derin bir analizinde, SLERF fiyatının simetrik üçgen adı verilen iyi bilinen bir devam modeliyle geliştiği görülüyor.

Birbirine yaklaşan iki trend çizgisi arasında yankılanan bu fiyat, yakın gelecekte potansiyel bir hareketin sinyalini verecek kararlı bir kırılmaya hazırlanıyor. Bu formasyondan yukarı yönlü bir çıkış, yükseliş momentumunun oluşmasını serbest bırakacak ve Slerf fiyatını 1,42 dolara yükseltebilir.

Ülke notunda, alt trend çizgisinin altındaki bir kırılma, arz baskısını hızlandıracak ve kripto paranın değerini 0,36 dolar desteğine itecek.

Kaynak : CoinPedia

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...