Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Solana Tabanlı Memecoin’ler, Slerf ve Book Of Meme (BOME) Aldatmacalar Azaldıkça Düşüyor

Scammers Exploit Solana Based Memecoin Craze Over 100M Lost in Frauds 1.png

Solana Tabanlı Memecoin’ler, Slerf ve Book Of Meme (BOME) Hype’ın Azalmasıyla Düşüş yazısı ilk olarak Coinpedia’da göründü Fintech News

Günümüzün kripto trendinde çılgınlık Solana merkezli meme coinleri etrafında dönüyor. İnternet meme’leriyle bağlantılı olan ve Solana blok zincirinde konuşlandırılan bu paralar, devasa pompalamaların ortasında tartışmalara yol açıyor. Bazıları tarafından dolandırıcılık aracı olarak görülürken, diğerleri tarafından büyük kazanç fırsatları olarak görülüyor. Bununla birlikte, yakın zamanda piyasaya sürülen Slerf ve Book of Meme koinleri etrafındaki mevcut heyecan, güçlü pompalamanın ardından satın alma talebini kaybetmeleri nedeniyle azalacak gibi görünüyor.

Solana Memecoins’in Heyecanı Soğudu

Meme paraları ivme kazandıkça, birçok analist Solana blok zincirinde meme parası ön satışlarının artmasıyla ilgili endişelerini dile getirdi. Bu alarm, “Slerf” gibi kripto paraların popüler hale gelmesi ve “areyoustupid.sol”un ön satışının Solana ağındaki işlem ücretlerinin ve zincir içi faaliyetlerin artmasına yol açması nedeniyle duyuldu.

Analistler, 2018 ICO balonuna benzer şekilde hızlı kar elde etmeyi amaçlayan stratejilerin sektörün büyümesini ilerletmede başarısız olduğunu öne sürerek bu tür yaklaşımlara karşı dikkatli olunması çağrısında bulunuyor. Açık bir geliştirme planının olmayışı ve büyük yatırımcıların neden olduğu fiyat artışları göz önüne alındığında, Solana meme coinleri etrafında artan heyecan bir uyarı işaretidir. Bu durum genellikle piyasanın aşağıya doğru yöneldiği durumlarda küçük yatırımcılar için önemli kayıplara neden olur.

Geçtiğimiz gün Slerf’in fiyatı %100’den fazla arttı ancak ardından bir tasfiye dalgasının ardından 1,4 dolarlık en yüksek seviyesinden düştü. Bu arada, Book of Meme’nin (BOME) fiyatı dört gün içinde %1200’ün üzerinde arttı, ancak o zamandan beri bu heyecan azaldı ve hızlı yükselişini yavaşlattı.

Slerf Fiyat Analizi

Slerf fiyatı, 0,93 dolar seviyesinde fiyatlanan 20 günlük Üstel Hareketli Ortalamanın (EMA) altına düştü ve bu durum yükseliş momentumunun zayıfladığını gösteriyor. Ancak alıcıların geri dönüş başlatma girişimleri 20 günlük EMA seviyesinin aşılmasında başarılı oldu. Bu, boğaların sürekli desteğini gösteriyor.

Boğalar 0,7 doların altına bir düşüşü güçlü bir şekilde savunuyor ve fiyatı tekrar 1 doların üzerine çıkarıyor. Ancak satıcıların yüksek seviyelerde aktif kalması fiyat tablosu üzerinde baskı oluşturuyor. Bu eğilim, Slerf fiyatının aralığa bağlı bir bölgede işlem görmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Fiyat 0,7 doların altına düşerse, çok sayıda yatırımcı kazançlarını nakde çevirmek için acele edeceğinden bu durum bir dump durumu yaratabilir.

Book Of Meme (BOME) Fiyat Analizi

BOME’un fiyatı EMA trend çizgilerinin altına düştü ve 0,009 $’ın en düşük seviyesine ulaştı. Ancak alıcılar bu seviyeyi başarılı bir şekilde korudu ve yükselişi tetikledi.

Alıcılar fiyatı azalan direnç çizgisinin üzerine gönderiyor. Başarılı olursa BOME fiyatının 0,02 dolarlık ilk dirence doğru ilerlediğini görebiliriz. Ancak ayılar bu seviyeden bir yükselişi güçlü bir şekilde engelleyecektir. 0,008 doların altına bir düşüş BOME üzerinde düşüş baskısını tetikleyecek.

Böyle bir gerilemeyi önlemek için boğaların fiyatı 0,02 doların üzerinde tutması gerekiyor. Bunu başarmak, pariteyi uzun bir süre boyunca 0,2 ila 0,27 dolar işlem aralığında istikrara kavuşturabilir.

Kaynak : CoinPedia

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...