Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Yükseliş Potansiyeline Sahip 5 En İyi Altcoin: BNB (BNB), Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Toncoin (TON)

1711016983 crypto bull run 3.webp

2024’te Önemli Yükseliş Potansiyeli Olan En İyi 5 Altcoin yazısı: BNB (BNB), Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Toncoin (TON)

Alternatif sezonla birlikte gelen fiyat artışları geçici olsa da, yükseliş eğilimini alt sezonun ötesinde sürdürmek için çok yüksek büyüme potansiyeline sahip bir token gerekiyor. Uzmanların araştırması, 2024 yılında uzun süreli bir yükseliş momentumunu sürdürme ihtimalinin yüksek olduğu en iyi altcoinleri ortaya çıkardı. Bu tokenlar arasında şunlar yer alıyor: BNB (BNB), Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve Toncoin (TON). Analistlerin neden bu tokenları seçtiğini aşağıda görelim

BNB (BNB) 500 Dolar Eşiğini Aştı, Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatını Kırmayı Hedefliyor

BNB’nin (BNB) yükseliş eğilimi, tokeni Aralık 2021’den bu yana ilk kez 500 dolar fiyat seviyesinin üzerine çıkardı. piyasa istatistikleriBNB son 7 günde %23’ün üzerinde değer kazandı. Benzer şekilde, token geçtiğimiz ay içinde %60’lık bir değer artışı kaydetti.

Özellikle, BNB’nin yılbaşından bugüne kadarki %88’lik fiyat artışının %65’inden fazlası 2024’te gerçekleşti. 2023 boyunca, BNB’nin ulaştığı en yüksek fiyat Nisan 2023’te 345 dolardı. Ancak mevcut piyasa yükselişi token fiyatının hızla yükselmesine neden oldu. 500 dolar sınırının üzerinde. Bazı analistler, mevcut gidişatıyla BNB’nin 2024 yılının ikinci çeyreğinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 690 doları aşmasını bekliyor.

Ripple (XRP) İçin Yükseliş Tokenı 40 Milyar Dolarlık Piyasa Değerine Ulaştı, Hedefi 1 Dolar Olarak Belirledi

Ripple (XRP), merkezi olmayan, izin gerektirmeyen ve zincir içi işlemlerin ölçeklenebilirliğini ve hızını artıran açık kaynaklı bir kripto defteridir. Ripple tokeni geçen hafta %13’ün üzerinde önemli bir fiyat yükselişi kaydetti. Ayrıca Ripple fiyatı geçen ay %39’un üzerinde değer kazandı. Özellikle, en iyi altcoinlerden biri olan tokenın değeri, yılbaşından bu yana %100 büyüme kaydetti. fiyat metriği.

Uzayan yükseliş hissiyatının bir sonucu olarak, Ripple’ın piyasa değeri değerlemesi, tokenin piyasadaki yükseliş direncinin bir göstergesi olarak 40 milyar dolara ulaştı. Moreso, Ripple’ın fiyat değeri Kasım 2021’den bu yana ilk kez 1 dolar seviyesine ulaşmayı hedefliyor. Ripple ticaret hacminin olumlu seyri ve gelişen yükseliş hissi ile birlikte tokenın ikinci çeyrekte 1 dolar seviyesine ulaşması muhtemel.

Cardano (ADA), Tokenların Daha Fazla Fiyat Yükselişine Doğru Hareket Etmesiyle Artan Ticaret Hacmine Tanık Oldu

Cardano’nun (ADA) yakın geçmişteki piyasa faaliyeti marjinal bir büyümeye tanık oldu ve bu da fiyatlarda önemli bir artış eğilimine neden oldu. Bağlamda Cardano, geçtiğimiz hafta günlük ortalamada işlem hacminde yaklaşık %35’lik bir artışa tanık oldu. O halde token fiyatının geçen ay %32 oranında artması şaşırtıcı değil. Ayrıca Cardano yılbaşından bu yana %138’e kadar kazanç elde etti fiyat metriği.

Uzmanlar, Cardano fiyatı ve piyasa faaliyetlerindeki bu olumlu gidişat serisiyle birlikte tokenin Mart ayı sonundan önce 1 dolar eşiğinde destek oluşturma yolunda ilerlediğini düşünüyor.

Toncoin (TON) için Üstel Yükseliş Momentumu Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaştı, Daha Fazla Fiyat Kazanımı Bekleniyor

Toncoin (TON) fiyatı Ocak 2022’den bu yana ilk kez 3 dolar eşiğini aştı. Geçtiğimiz ay fiyat değerinde %46’nın üzerinde değer kazanan token, yeni fiyat dönüm noktasına ulaşan yükseliş eğilimini belirledi. Sonuç olarak Toncoin’in piyasa değeri de 10 milyar doları aştı. piyasa istatistikleri.

Toncoin işlem hacminin geçtiğimiz hafta günlük ortalama %150’nin üzerinde arttığı dikkat çekiyor. Bu pazar büyümesi dizisi, barındırdığı yükseliş potansiyeli göz önüne alındığında Toncoin’in yatırım yapmayı düşünecek en iyi altcoinlerden biri olduğunu öne çıkardı. Toncoin’in 2024 yılında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5,84 doları aşma ihtimali oldukça yüksek.

Kripto piyasasında 20.000’den fazla token varken, yükseliş potansiyeli olan birkaç koinin yerini belirlemek zor olabilir. Bununla birlikte, kripto piyasasını ve bu tokenlerin yörüngelerini inceleyen uzmanlar, 2024’te bu tokenlar için önemli bir yükseliş eğilimi potansiyeli olduğuna inanıyor.

KangaMoon projesi, tokenın hala satış öncesi aşamada olması ve yalnızca yerleşik tokenlerin başarabileceği bir tür ivme göstermesi nedeniyle özellikle öne çıkıyor. Bu nedenle uzmanlar, KANG tokeninin 2024’te engelleri aşacak bir sonraki mavi çipli kripto olabileceğine inanıyor. Bunu göz önünde bulundurarak ön satışın şimdi satın alınması, yatırımcıları yakın gelecekte büyük bir yatırım getirisine konumlandırabilir.

Kaynak : CoinPedia

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...