Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Toncoin, 115 Milyon Dolarlık Dağıtım Planı Duyurusunun Ortasında %10 Arttı

TON Coin Rally Key Reason Behind TON Coin Rally and Whats Next.png

Post Toncoin 115 Milyon Dolarlık Dağıtım Planının Ortasında %10 Arttı Duyurusu ilk olarak Coinpedia Fintech Haberleri’nde çıktı

Bugün 20 Mart’ta Toncoin Vakfı, TON ekosisteminde önemli bir gelişmenin sinyalini veren önemli bir dağıtım planını duyurdu. Duyurunun ardından yatırımcıların Toncoin’e olan ilgisi bugün yeniden arttı, çünkü TON coinin fiyatında %10’luk kayda değer bir artış görüldü.

Ton Vakfı Dağıtım Planı Duyurusu

Ton Vakfı, resmi blog sayfası aracılığıyla, Open League girişimi aracılığıyla 115 milyon dolar değerindeki 30 milyon Toncoin’i dağıtma planını açıkladı.

Duyuru, vakfın 1 Nisan’da başlaması planlanan Açık Lig Sezon 1’e ilişkin planlarını ayrıntılı olarak kapsıyor. Bu dağıtım planı, Ton zinciri kullanıcılarını ve TON projelerini teşvik ederken, TON ekosistemindeki etkileşimi ve katılımı aktif olarak artırmayı amaçlıyor.

Resmi duyuruda, “1 Nisan’dan itibaren 1 aylık sezonlarda TON Vakfı, kabaca 115 milyon dolara eşdeğer olan 30 milyon Toncoin dağıtacak” deniyor.

Açık Lig Girişiminin Temel Bileşenleri

Açık Lig Girişim, topluluk ödüllerini ve proje büyümesini kolaylaştırmak için tasarlanmış dört ana sistemden oluşur. Bunlar –

5 milyon dolarlık Toncoin ödül havuzuyla ‘The League’, Ton projeleri arasındaki rekabeti teşvik eden, ekosistem içinde yenilikçiliği ve işbirliğini teşvik eden dört ana sistemden biridir. Ton projeleri, üst sıralarda yer almak için yarışacak ve kazananlar, kazançlarını dağıtma veya projelerine yeniden yatırım yapma fırsatı bulacak.

Bir sonraki sistem ‘Token Madenciliği’dir. Token madenciliği amatör kullanıcıları hedef alır ve projeye özel aktiviteler ve yönlendirme programları aracılığıyla ödül kazanmaya yönelik basit bir mekanizma sunar. Bu sistemde projelerin, kullanıcı kazanımını ve katılımını hızlandırmak için bu modeli benimsemeleri teşvik edilmektedir.

Kullanıcı etkileşimini artıran bir diğer sistem ise ‘Görev ve Ödüller’dir. “Degen Dabblers”a yönelik Görev ve Ödüller bileşeni, periyodik airdrop’ların yanı sıra Soul Bound Tokenları kazanmaya yönelik zincir içi etkinlikleri ve görevlere katılımı hedefliyor. Görevler ve airdrop’lar için ödül havuzu Toncoin cinsinden 22 milyon dolardır.

Deneyimli kullanıcılara hitap eden dördüncü sistem, belirlenen havuzlara likidite sağlamak için gelişmiş ödüller sunan ve böylece Toncoin’in ekosistemini güçlendiren ‘Likidite Havuzu Artışları’dır.

Piyasa Tepkisi

Ton Vakfı’nın dağıtım planı duyurusuna yanıt olarak Toncoin, girişimin topluluk katılımını ve proje büyümesini artırma potansiyelini çevreleyen yatırımcı iyimserliğini yansıtarak %10 arttı. Toncoin, yazının yazıldığı an itibarıyla 179,36 milyon dolarlık işlem hacmiyle 4,26 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : CoinPedia

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...