Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Alt Coin

StarsArena Nedir? SocialFi Projelerinde İnanılmaz Hype !

StarsArena Nedir
StarsArena Nedir?

StarsArena Nedir?

StarsArena nedir, X (eski adıyla Twitter) benzeri bir sosyal medya uygulamasıdır. Meta ve diğer benzer platformlar ilgi görememiş veya ilgiyi sürdürememişken, kripto paraların entegre edildiği bu yeni alternatif platformlar, yatırımcılar arasında büyük ilgi uyandırmaktadır. StarsArena da bu yeni alternatiflerden biridir ve son 24 saat içinde birçok ünlü tarafından paylaşıldığı için kullanıcı sayısı hızla artmaktadır.

Ancak kullanıcı sayısındaki hızlı artış, sunucu kapasitesinin yetersiz olabileceği anlamına gelmektedir, bu nedenle uygulamada hatalar ve yavaşlık gibi sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunlar muhtemelen kısa süre içinde çözülecektir.

StarsArena, Avalanche ağı üzerinde çalışan bir SocialFi projesidir. Kullanıcılar, platformda etkileşimde bulundukça puan kazanır ve bu puanlar airdroplarla nakde çevrilebilir. Platform, hannesxda tarafından başlatıldı ve bahşişlerden airdrop ödüllerine kadar birçok çekici özelliğe sahiptir.

StarsArena Nasıl Kayıt Olunur ?

StarsArena’ya kaydolmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. StarsArena’nın internet sitesine gidin.
2. Açılan sayfada, X (eski adıyla Twitter) hesabınızla kaydolabileceğiniz bir buton bulunmalıdır. Bu butona tıklayın.
3. Bu butona tıkladığınızda, StarsArena isimli X uygulamasına izin vermeniz istenecektir. Bu izni vermek için devam edin. Bu uygulama, akışınızı, listelerinizi, profil bilgilerinizi, takip ettiğiniz ve sessize aldığınız hesapların bilgilerini okuyabilir. Ancak adınıza paylaşım yapamaz, bu da gizlilik riskini azaltır.
4. İzinleri verdiğinizde, kullanıcı sayfanıza ulaşacaksınız. Burada diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi ünlüleri, kripto para uzmanlarını ve diğer kullanıcıları takip edebilirsiniz.
5. “Wallet” sekmesinden cüzdanınıza ulaşabilir ve para yatırıp çekebilirsiniz. Eğer StarsArena beklenen ilgiyi görürse, Avalanche ağının aktifliğine olumlu katkı sağlayarak AVAX fiyatının artmasına yardımcı olabilir.

Not: Uygulamaya izin verdikten sonra hata alırsanız, X hesabınızdan uygulamayı kaldırabilir ve tekrar kayıt olmak için StarsArena adresine gidebilirsiniz.

starsarena yorum

starsarena yorum geleceği

Her gün, blockchain ekosistemine yeni teknolojiler ve kavramlar eklenmeye devam ediyor. Günümüzde en popüler trendlerden biri ise “SocialFi” platformlarıdır.

Base ağından sonra, Avalanche ağı da benzer bir projeyi hayata geçirdi. “Stars Arena” adı verilen bu platform, Twitter hesabınızı bağlayarak kolayca erişebileceğiniz bir sosyal finans platformudur.

Stars Arena platformuna olan ilgi hızla artıyor. Kullanıcılar, kendi profil hisselerini satma, diğer kullanıcıların hisselerini satın alma ve istedikleri zaman bu hisseleri elden çıkarma fırsatına sahiptir. Stars Arena, yeni başlamış olmasına rağmen, şu anda 500 bin doların üzerinde toplam kilitli varlık (TVL) değerine sahiptir ve sosyal medya dApp’leri sıralamasında 7. sıradadır.

Platformda en yüksek hisse değerine sahip olan kullanıcı şu anda “K A L E O” adını taşıyor ve 1 hissesi yaklaşık 58 AVAX değerindedir. İkinci sırada ise Ava Labs’un kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer bulunuyor. Emin Gün Sirer’in 1 hissesi yaklaşık 53 AVAX değerindedir.

SocialFi StarsArena Benzer Platformlar ?

Friend Tech Nedir?

PostTech Nedir ?

Stars Arena Platformu

Avalanche (AVAX) ağı üzerinde hayat bulan yeni bir SocialFi projesi olan Stars Arena nedir ve hangi işlevlere sahiptir? İşte bu heyecan verici SocialFi projesi hakkında tüm detaylar!

Kripto dünyasının son gözdesi olarak dikkat çeken Stars Arena, theBuilder adıyla tanınan geliştirici @hannesxda tarafından oluşturulan bir platformdur. Twitter’a benzer bir yapıya sahip olan Stars Arena, kripto kullanıcılarının ilgisini çekecek bir dizi özelliği bünyesinde barındırıyor.

Airdrop ödülleri, referans sistemi seçenekleri, hisse alım-satım işlemleri, kullanıcı sıralamaları, portföy takip, grup mesajlaşma ve bahşiş gönderme gibi çeşitli özelliklere sahiptir.

Platformun kullanıcıları, aktif oldukça ve belirli görevleri yerine getirdikçe airdrop ödülleri kazanma, hisse alım-satımı yapma ve çeşitli ödüller elde etme fırsatına sahiptirler. Stars Arena’nın basit kayıt süreci, Twitter entegrasyonu ve kullanıcı dostu arayüzü, kripto meraklıları için çekici bir sosyal medya deneyimi sunmaktadır.

Stars Arena’da Hisse Nasıl Alınır?

Platform, kullanıcıların hesaplarından veya fenomen hesaplarından hisse alabilme seçeneği sunmaktadır. İşlem oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, X hesabının hissesini almak istediğinizi varsayalım. İlk olarak yapmanız gereken şey: X hesabını arama kısmından bulmaktır:

Hisse almak istediğiniz hesabı bulduktan sonra, güncel AVAX değerini “Buy” seçeneği altında görebilirsiniz. Hisse almak için “Buy” butonuna tıklamanız yeterlidir. Elbette, hisse satın almak için önce uygulama içindeki cüzdanınıza AVAX transfer etmeniz gerekecektir.

Kullanıcılar ayrıca platform üzerindeki portföylerini takip edebilir ve hisse sahibi oldukları grup sohbetlerine katılabilirler. Grup mesajlaşma özelliği sayesinde diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunma şansına sahiptirler.

Bahşiş Göndererek İçerikleri Destekleyin
Stars Arena, kullanıcılara içerikleri beğendikleri veya takdir ettikleri kullanıcılara kripto paralarla bahşiş gönderme imkanı sunarak etkileşimi teşvik eder.

Airdrop Puanları Nasıl Kazanılır?

Stars Arena’da airdrop ödülleri kazanmak için bir dizi yol bulunmaktadır. Kullanıcılar, hisse alım-satımı yaparak, referans kodlarıyla yönlendirmeler yaparak, hisse fiyatlarındaki dalgalanmalardan yararlanarak, konu ve threadler oluşturarak, platformdaki etkileşimlere katılarak, bahşiş göndererek, referans sistemi yöntemlerini kullanarak puan biriktirebilirler.

Ayrıca, kullanıcıların yönlendirdiği kişiler tarafından gerçekleştirilen işlemlerin %1’ini alması, platform içinde aktif bir topluluk oluşturarak airdrop puanlarını artırmanıza yardımcı olur. Hisse alım-satımı, hızlı puan biriktirme yöntemlerinden biridir ve kullanıcılar, platformdaki hisse fiyatlarını izleyerek hem komisyon ücreti kazanabilirler hem de airdrop puanlarını artırabilirler.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...