Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Haberler

Stablecoin ihraççısı Tether, Paolo Ardoino’yu yeni CEO olarak atadı

Tether-Launches-USDt-On-Kava03.png

USDT stablecoin’inin arkasındaki firma, mevcut patronu Jean-Louis van der Velde’nin Tether için danışmanlık görevine geçeceğini söyledi.

Piyasa değeri açısından en büyük stablecoin USDT’nin ihraççısı Tether Limited, firmanın yeni başkanı olarak Paolo Ardoino’yu atadı. İçinde blog duyurusu Virgin Adaları merkezli şirket 13 Ekim Cuma günü yaptığı açıklamada, Ardoino’nun yeni pozisyonu Aralık 2023’te alacağını ve Jean-Louis van der Velde’nin yerine geçeceğini söyledi. Kendisi “Bitfinex CEO’su pozisyonunu korurken Tether için danışmanlık görevine geçecek” .”

Bu rolde Ardoino, Tether’i “teknoloji merkezli bir organizasyona dönüştürecek çünkü şirket, ürünlerinin etkisini küresel ölçekte genişletmek istiyor.” Duyuruda ayrıca Ardoino’nun Bitfinex’te CTO ve Holepunch’ta CSO olarak görevlerine devam edeceği belirtiliyor.

“Şeffaflığa, güvenliğe ve dijital varlıkların küresel finansal ekosisteme ve ötesine kusursuz entegrasyonunda durdurulamaz bir güç olmaya kararlıyız.”

Paolo Ardoino

Her ne kadar Tether geçişin “titizlikle planlandığını” söylese de bu hamle, Bitfinex ve Tether’in Hong Kong merkezli ana şirketi iFinex Inc.’in, teklif edildi 2016 takas anlaşmasının bir parçası olarak Bitfinex hisselerini satın alanlara 150 milyon dolarlık bir geri alım.

Bitfinex, 2 Ağustos 2016’da bilgisayar korsanlarının bir güvenlik açığından yararlanmasıyla saldırıya uğradı. güvenlik ihlali ve toplam 119.756 çalındı Bitcoin (şu anda değeri 3,2 milyar dolar). Bu, BTC hackleme tarihindeki en büyük istismarlardan biriydi. Bu aynı zamanda referans kripto para biriminin fiyatının %20 kadar düşerek 600 dolardan 400 dolara düşmesine neden oldu.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...