Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Haberler

Solana (SOL) Haftada %45 Yükseliyor, Bitcoin (BTC) 37 Bin Doları Koruyor (Hafta Sonu Gözlemi)

Bitcoin Solana MW.jpg

Bitcoin ve bazı büyük altcoinlerin fiyatları hafta sonu boyunca nispeten durgun kalırken, SOL, AVAX ve DOT gibi diğerleri artmaya devam etti.

Avalanche’ın fiyat artışı özellikle etkileyici çünkü varlık bir gecede %30 oranında fırladı.

BTC 37 Bin Dolarda Durdu

Kripto para piyasasında bir hafta içinde pek çok şey değişebilir, şu anda da durum böyle. Salı günü, birincil dijital varlık, birkaç denemeye rağmen 35.000 dolar seviyesini aşamadıktan sonra 34.500 dolara düştü.

Ancak boğalar bu noktada kontrolü ele aldı ve BTC’yi sert bir şekilde kuzeye doğru sürdü. İki gün sonra varlık bir buçuk yıl içinde ilk kez 38.000 dolara yükseldi. Orada şiddetle reddedildi ve saatler içinde iki binden fazla para çöpe atıldı.

Yine de dün sıçradı ve 37.500 dolara yükseldi. O zamandan bu yana yükselişini sürdüremedi ancak şu an itibariyle hala 37.000 doların üzerinde işlem görüyor.

Bu, piyasa değerinin hala 725 milyar doların üzerinde olduğu, ancak altcoinler üzerindeki hakimiyetinin bir darbe daha aldığı ve CMC’de %51’e düştüğü anlamına geliyor.

Bir Ruloda SOL, AVAX

Solana’nın yerel kripto para birimi son zamanlarda en iyi performans gösterenler arasında yer alıyor. Varlık %10 daha arttığı için son 24 saat bunu daha da sağlamlaştırdı. Haftalık ölçekte SOL %40’tan fazla artış gösterdi ve birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 60 doların yakınında işlem görüyor.

Ancak AVAX’ın günlük ölçekte fiyat performansı başlı başına bir seviyede. Avalanche %30 oranında arttı ve şu anda 18 doların üzerinde işlem görüyor.

Chainlink, Polkadot, Aptos, Near ve RUNE etkileyici kazanımlar kaydetti. RUNE durumunda günlük artış %25 oranındadır.

Toplam kripto piyasası değeri günlük olarak yaklaşık 20 milyar dolar arttı ve CMC’de 1,4 trilyon doların oldukça üzerinde bulunuyor.

TradingView’den kripto para birimi grafikleri.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...