Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Haberler

Ripple (XRP) ve SHIB’e İlişkin Bir Önemli Ortaklık Daha

XRP SHIB.jpg

 

  • BitPay, Banxa ile iş birliği yaparak dijital varlıkların satın alınmasına yönelik küresel ödeme yöntemlerini genişletiyor.
  • Kullanıcılar, Hollanda’da iDEAL ve Avrupa’da SEPA dahil olmak üzere bölgesel bankacılık seçeneklerinden yararlanabilir.
  • Ripple (XRP) ve Shiba Inu (SHIB) son zamanlarda önemli fiyat artışları görüyor.

 

Kripto para birimi ödeme uygulaması – BitPay – duyuruldu X’te (Twitter) yerleşim sağlayıcı Banxa ile güçlerini birleştirdiğini duyurdu.

Girişim, dünyanın dört bir yanındaki BitPay müşterilerinin Ripple (XRP) ve Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere çok sayıda dijital varlığı çeşitli bankacılık yöntemleriyle satın almasına ve çeşitli fiat para birimlerini kullanmasına olanak tanıyor.

“BitPay, en yeni ortağımız Banxa’yı duyurmaktan heyecan duyuyor. Ekip, BitPay ve Banxa’nın birlikte, BitPay kullanıcılarına Cüzdan uygulamasında ve çevrimiçi olarak BitPay web sitesinde sunulan ödeme yöntemlerini genişlettiğini açıkladı.

Yetkiliye göre ifadeAmerika, Avrupa, Asya, Afrika ve Okyanusya’daki kripto yatırımcıları yerel ödeme yöntemlerini kullanarak bu kervana katılabilirler; Hollanda’dakiler ise insanların banka kimlik bilgilerini kullanarak işlemleri çevrimiçi olarak tamamlamalarına olanak tanıyan bir e-ticaret sistemi olan iDEAL’i kullanabilir. .

Ayrıca Avrupalı ​​müşteriler SEPA yöntemini kullanırken, ABD’deki müşteriler elektronik ödemeler ve para transferleri için kullanılan bir finansal ağ olan ACH’den yararlanabilirler.

BitPay tarafından desteklenen kripto para birimlerinden ikisi olan XRP ve SHIB, son birkaç günde oldukça iyi performans gösterdi. İlki yakın zamanda iki ayın en yüksek seviyesi olan 0,58 doların üzerine çıktı, ikincisi ise son 24 saatte yaklaşık %10 ve haftalık bazda %20 artış gösterdi.

XRP’nin 2023’ün son çeyreğinde ne kadar yükselebileceğini merak edenler aşağıdaki videomuza göz atabilir:

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...