Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Haberler

Pepe ve Dogwifhat’a (WIF) Yatırım Mart Sonuna Kadar 10 Kat Kar Getirecek mi?

Will Meme Coins Yield 10x Profits In March Heres Where To Invest.png

Pepe ve Dogwifhat’a (WIF) Yatırım Mart Sonuna Kadar 10 Kat Kar Getirecek mi? İşte Coinpedia Fintech Haberleri’nde ilk kez Neler Bekleniyor?

Son günlerde meme coin sektörü, Bitcoin’in her hafta tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaşırken hızla artan yükselişinin etkisiyle önemli bir yükseliş yaşadı. Piyasa hissiyatının yükselişe geçmesiyle birlikte Pepe ve dogwifhat gibi meme coinlerine olan ilgide gözle görülür bir artış oldu ve bunlar ay sonuna kadar 10 kat kar potansiyeline işaret ederek önemli kazanımlar elde etti. Ancak yatırımcılar bu yükseliş trendlerinin hafif piyasa düzeltmeleri içerebileceğini unutmamalı.

Pepe ve WIF Fiyatları 10 Kat Kar Getirebilir mi?

Pepe Coin ve Bitcoin, Ethereum’un performansını bile aşarak yeni zirvelere ulaşmaya devam ediyor. Bitcoin ve Pepe Coin sırasıyla 73.809 $ ve 0.00001084 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken, Pepe Coin geçen hafta %60, geçen ay ise %800 artış gösterdi.

Bu büyüme trendi, trend kripto para birimleri tablosuna öncülük ederek devam ediyor. Ek olarak, Elon Musk’un X’te PEPE’yi tanıtması, özellikle meme coin yatırımcıları arasında ciddi bir ilgi uyandırdı. Musk’un tweet’inin ardından PEPE’nin fiyatı, işlem hacmindeki artışın da desteğiyle 24 saat içinde %15’in üzerinde artış gösterdi.

Öte yandan dogwifhat, meme coin için herhangi bir yükseliş haberi vermeden yükselişine devam ediyor. Bir hafta boyunca Las Vegas Sphere’de köpek şapkasının öne çıkarılması planlanan önemli bir pazarlama çalışmasının ardından büyük ilgi gördü.

Yatırımcılar şu anda Dogwifhat (WIF) topluluğunun 650.000 doların üzerinde başarılı bağış toplamasının ardından sektörde yeni bir eylem dalgası için toplanıyor. WIF fiyatı bir ayda neredeyse %1000 kazanç veya 10 kat yatırım kârı kaydetti; bu da Mart ayı sonuna kadar Pepe coin ile birlikte 10 kat daha kâr elde etme ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor.

Pepe Fiyat Analizi

Boğalar sürekli olarak Pepe fiyatını 0,000009$ direnç noktasının üzerinde tuttu ve fiyatı 0,000011$’a doğru göndermek için sürekli olarak satın alma baskısı uygulamayı başardılar. Ancak ayılar bu seviyeye yakın bir yükselişi güçlü bir şekilde savunarak fiyat düzeltmesi yaratıyor. Bu yazının yazıldığı an itibarıyla Pepe fiyatı dünkü orana göre %10,1’in üzerinde artışla 0,00000998 dolardan işlem görüyor.

Olumlu bir RSI ile birlikte 20 günlük EMA’nın yükseliş eğilimi, piyasanın yükselme ihtimalinin daha yüksek olduğunu gösteriyor. Alıcılar Pepe fiyatını 0,00001 doların üzerinde tutabilirse, fiyatın 0,000012 doların üzerine çıktığını görebiliriz. Bu fiyat yine bir zorluk teşkil edebilir ancak bunun aşılması PEPE/USDT çiftini yeni bir yüksek seviyeye taşıyabilir. Tersine, ayıların kontrolü yeniden ele geçirmek için fiyatı 0,0000085 doların altına çekmesi gerekiyor.

dogwifhat (WIF) Fiyat Analizi

Ayı yönlü hareketler WIF’in fiyatını 3$ seviyesine düşürmeyi amaçlıyordu ancak günün ticareti, mum çubuğunun belirgin alt gölgesinden de görülebileceği üzere, alıcıların düşük fiyatlardan yararlanmaya yönelik güçlü bir eğilim sergilediğini gösterdi. Bu, WIF’in fiyatını 3,5 dolara yükselterek önceki günkü değerlemeye göre %25’in üzerinde kayda değer bir kazanç elde etti.

Yatırımcılar şu anda 3,5 dolarlık direnci kırmayı hedefliyor; bu hareket, WIF/USDT çifti için potansiyel olarak yükseliş eğilimini başlatabilir ve muhtemelen onu yeni zirvelere doğru bir yola sokabilir.

Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi (RSI) tarafından gösterilen aşırı alım durumu nedeniyle piyasanın hafif bir düzeltme veya en azından bir miktar istikrara kavuşabileceğine işaret eden bir ihtiyat notu yükseltildi.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...