Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Haberler

Kurumlar Sonunda Bitcoin ve Ethereum’dan Değişirken Hangi Kripto Paralar Patlayacak?

bull chart cover.jpg

 

  • Lark Davis, kurumsal yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum’un ötesinde Chainlink ve Solana gibi kripto para birimlerine genişleyeceğini öngörüyor.
  • Mevcut aşamayı, kripto pazarında önemli miktarda servet yaratılması için çok önemli bir şans olarak görüyor.
  • Chainlink ve Solana son zamanlarda önemli kurumsal ilgi ve fiyat artışları gösterdi.

Popüler kripto fenomeni ve girişimci Lark Davis (X’te TheCryptoLark), kurumsal yatırımcıların almak istediği tek varlıkların Bitcoin ve Ethereum olmadığına inandığı için bu konuya en son katılan kişi oldu.

Binaen Davis’e göre BlackRock gibi finans devleri, yalnızca Bitcoin ve Ethereum’u benimsemekle kalmayıp aynı zamanda Borsa Yatırım Fonlarının (ETF’ler) kullanıma sunulmasıyla Chainlink ve Solana gibi diğer önde gelen kripto para ekosistemlerini ve varlıklarını da kapsayacak şekilde erişimlerini genişleterek kripto para birimi dünyasını daha derinlemesine keşfetmeye hazırlanıyor. .

Hayatı Değiştiren Zenginlik Yaratmak İçin Son Zaman

Davis, bir ETF’nin harekete geçirebileceği potansiyel boğa koşusunun kurumsal katılımın zirvesi olabileceğini, bunun da kripto endüstrisine önemli miktarda sermaye enjeksiyonu anlamına geldiğini öne sürüyor. Ayrıca yatırımcı, takipçilerini bunun “hayatı değiştiren nesilsel zenginlik” yaratmanın son döngüsü olabileceği konusunda uyardı.

“Blackrock Bitcoin, Ethereum ve evet sonunda Chainlink, Solana vb. ETF’leri alacak. Bu döngü, kurumsal paranın büyük anda ortaya çıktığı zamandır.”

Kurumlar Chainlink, Solana’yı Keşfetmeye İstekli

Chainlink son zamanlarda büyük bir kurumsal iştah gördü ve Grayscale Chainlink Trust’ı (GLNK) %200 prim seviyesine taşıdı. CryptoPotato’nun bildirdiği gibi, LINK’in fiyatı, kripto para piyasasındaki genel toparlanmanın ortasında son üç haftada iki katına çıktı. Bu kurumsal ilginin bir kısmı, Chainlink’in gerçek dünya varlıkları (RWA’lar) anlatısındaki gelecekteki rolünden kaynaklanıyor.

Solana da son birkaç haftada muazzam kazanımlar elde etti. Coin bu yıl %300 artış kaydederek büyük kayıpları telafi etti. Benzer şekilde Solana’nın TVL’si yakın zamanda 465 milyon doların üzerine çıktı; bu, dünyanın FTX’in çöküşüne tanık olduğu Kasım 2022’den bu yana görülmemiş bir rakam.

Kurumlar da yatırımcıların gözdesi haline gelen Solana’ya yöneldi. Araştırma firması CoinShares’in bir raporuna göre, Layer-1 ağı geçen hafta 10,8 milyon dolarlık giriş gördü.

Bitcoin ve Ethereum bu yıl ATH’yi kırdı; BTC bu hafta 38 bin dolara yaklaşıyor ve BlackRock potansiyel bir ETF başvurusunun sinyalini verirken ETH 2 bin doları geçiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...