Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Haberler

Book of Memes (BOME) Fiyatının 20 Kat Artmasının Nedenleri?

BOOK OF MEME BOME
BOOK OF MEME BOME

Book of Memes (BOME)

Yeni Solana tabanlı memecoin Book of Meme (BOME), çığır açan bir memecoin olarak ortaya çıktı ve diğer tüm kripto ve memecoin dalgalanmaları yaşandı. Sadece 48 saat içinde BOME’un hızlı yükselişi kripto dünyasını şaşkına çevirdi.

Bu benzeri görülmemiş artışın arkasında ne olduğuna bakalım.

BOME – Yeni Solana Tabanlı Meme Coin

Book of Meme, Solana blok zincirinde başlatılan meme parası arenasının en son katılımcısıdır. BOME, kullanıcılara merkezi olmayan depolamanın yanı sıra memler, ticaret ve kumar seçeneklerinin bir karışımını sunduğu için benzersizdir.

Book of Memes ‘nın Olağanüstü Dalgalanması ve Nedeni?

Nelly’nin 10 Mart 2024’te piyasaya sürdüğü The Book of Meme’in değerinde %420 oranında kayda değer bir artış yaşandı ve fiyatı 0,02255 dolara fırladı. 1.230.304.731 dolarlık piyasa değeriyle BOME, yalnızca iki gün içinde hızla Coinmarketcap’te 81. sıraya yükseldi ve milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı.

Dalgalanmanın arkasındaki ilk neden heyecan ve FOMO

BOME’un işlem hacmi son 24 saatte %280 artışla 3.448.195.869 dolara yükseldi. Analistler, yükselişin esas olarak memecoin’i çevreleyen hararetli heyecandan kaynaklandığına inanıyor. Büyük balina işlemleri, 335.768,03 $ değerindeki 25.828.310,48 BOME tokeninin yakın zamanda satışı gibi BOME’un fiyat artışını önemli ölçüde artırdı.

Book of Meme tokenları piyasaya sürülmeden önce bile başarılı bir ön satış elde etti. Book of Memes’in ön satışında 10.131 SOL toplandı, bu da özellikle Çin ve Birleşik Krallık’tan gelen yaygın yatırımcı ilgisini gösteriyor.

Popüler dogwifhat memecoin’den kâr etme fırsatını kaçıran birçok kripto üyesinin başka bir potansiyel memecoin’i kaçırmak istemediğine inanıyoruz. Böylece FOMO aşırı satışlara ve %2000’lik bir artışa neden olur.

İkinci olası neden Binance ve Bybit listeleme duyurularıdır

En popüler kripto borsalarından ikisi olan Binance ve Bybit, Book of Meme (BOME) tokenlerinin listelendiğini duyurdu. Binance, BOME içeren vadeli işlem ticaretine izin vererek yatırım yollarını genişletiyor. Öte yandan Bybit, BOME’u spot pazarında listeleyerek doğrudan token ticaretine olanak tanıyor.

Binance’in listelenmesi güvenilirliği artırırken, Bybit’in spot ticareti likiditeyi ve erişilebilirliği artırıyor.

Book of Meme’nin kusursuz yükselişi, son 24 saat içinde %280 artışla 3.448.195.869 dolara ulaştı; bu, memecoin’i çevreleyen pazardaki hararetli heyecanı temsil ediyor. BOME, benzeri görülmemiş yükselişi ve yaygın ilgisiyle kendisini pazarda önemli bir oyuncu olarak sağlam bir şekilde kanıtladı ve dünya çapındaki yatırımcılar arasında merak ve merak uyandırdı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...