Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Dogecoin, Ethereum ve Everlodge Yükselmeye Hazır: İşte Nedeni

Dogecoin, Ethereum ve Everlodge, devam eden kripto rallisinde izlenmesi gereken en ilginç altcoinler arasında yer alıyor.

Farklı da olsa, tüm bu projeler, çok beklenen bir boğa piyasası için kendilerini ellerinden gelen en iyi şekilde konumlandırmaya çalışıyor.

Dogecoin’in fiyatı %5,2 arttı.
Ali Martinez, Ethereum’un 1.900 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.
Everlodge’un fiyatı 0,02 dolardan 0,023 dolara çıktı.

dogecoin
dogecoin

Dogecoin (DOGE) 0,07 Dolar Seviyesini Aşmayı Hedefliyor

Orijinal meme coin olan Dogecoin, 2021’deki lansmanından bu yana popülerliğini koruyor. Dogecoin, Elon Musk gibi üst düzey isimler tarafından tanıtıldıktan sonra hızla sıralamalarda yükseldi. Meme coin, Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,7376 dolara ulaştı ve ardından Ekim 2023’te 0,06 dolar seviyesine düştü.

Bu önemli fiyat düşüşüne rağmen Dogecoin hala piyasa değeri açısından en büyük on kripto para arasında yer alıyor. Bu yazının yazıldığı an itibarıyla Dogecoin’in fiyatı yakın zamanda %7,7 artışla 0,069 dolara ulaştı.

Ayrıca DOGE’nin işlem hacminde de artış yaşandı ve bu da meme coin’e artan desteğin altını çizdi. Sonuç olarak bazı analistler Dogecoin fiyatının 0,07 dolar sınırını hedefleyebileceğini ve önümüzdeki günlerde potansiyel olarak bu seviyeyi aşabileceğini tahmin ediyor.

Ethereum (ETH) 1.900 Dolara Ulaşacak

20 Ekim’de kripto analisti Ali Martinez, Twitter takipçilerine Ethereum’un 1.900 dolar seviyesine doğru ilerlediğini söyledi. Analistlere göre ETH, yükseliş formasyonu olan yükselen bir üçgen formasyonu oluşturdu.

Ali, Ethereum’un yükselen üçgenin hipotenüsünden sıçramaya “hazır” olduğunu söyledi. Ayrıca analist, Ethereum coinin 1.900 dolara ulaşması için 18 günlük SMA’nın (1.745 dolar civarında) üzerinde kapanması gerektiğini vurguladı. 30 Ekim itibarıyla Ethereum’un fiyatı geçen hafta %8,1 artarak 1.818 dolara ulaştı.

Ethereum’un fiyatı, kripto pazarının geri kalanıyla birlikte büyük bir iyileşme gösterdi. Bu arada Ethereum’un 1.900 dolara ulaştığı son tarih Temmuz 2023’tü.

Everlodge (ELDG) Benzersiz Özellikleriyle Balinaların Dikkatini Çekiyor

Tıpkı Dogecoin ve Ethereum gibi, Everlodge ön satışındaki yatırımcılar da büyük miktarda token kullanıyor. Everlodge, blockchain emlak piyasası üzerinde çalışıyor. Daha fazla insanın tatil evlerine, otellere ve lüks villalara yatırım yapmasına olanak tanıyacak.

Everlodge’u geleneksel platformlara göre benzersiz kılan şey, mülk ortak mülkiyetine yönelik NFT’yi parçalara ayırma yaklaşımıdır. Kısmi tatil evi sahipliğini devre tatil ve NFT teknolojisiyle birleştiren dünyadaki ilk projedir. Ayrıca kullanıcılar platformda ekstra avantajlar elde ediyor.

Ayrıca yatırımcılar NFT’lerini Everlodge veya diğer ERC-20 uyumlu pazar yerlerinde alıp satabilirler. Ayrıca kredi almak için mülk destekli NFT’leri teminat olarak kullanabilirler. Everlodge tokeni ELDG’yi satın alan yatırımcılar, her ay pasif gelir elde etmek için bunları stake edebilirler.

ELDG tokenine sahip olan yatırımcılar, piyasadan mülk satın aldıklarında da özel indirimlerden yararlanırlar. Everlodge projesi şu anda altıncı ön satış aşamasında ve ELDG tokenlarının her biri 0,023 dolara satılıyor.

Everlodge (ELDG) Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi edinin:

Web sitesi: https://www.everlodge.io/

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...