Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Cardano (ADA) Fiyatında Boğa Koşusu Yaklaşıyor mu?

ADA balinaları
ADA balinaları

 

  • ADA’nın fiyatı, büyük yatırımcıların faaliyetlerindeki daha geniş bir artışın ortasında, önceki güne göre %5 ve iki haftada %30 artışla 0,32 dolara yükseldi.
  • ADA balinalarının işlem faaliyeti üç haftada %32 arttı ve bu da büyük ölçekli balina sahiplerinin önemli bir ilgi gösterdiğini gösteriyor.
  • ADA’nın geleceğine ilişkin analistlerin tahminleri farklılık gösteriyor; bir yükseliş tahmini, küresel enflasyon nedeniyle potansiyel bir artışın 30 dolara çıkacağını öne sürerken, başka bir analist, işlem hacmi büyümesine bağlı olarak daha ihtiyatlı bir %43’lük fiyat artışı bekliyor.

ADA Balinaları Hareket Halinde

Cardano’nun yerel tokenı ADA, bugün (3 Kasım) yeşil renkte yanıp sönen birkaç dijital para birimi arasında yer alıyor. Fiyatı (CoinGecko’nun verilerine göre) 0,32 doların üzerine çıktı; bu, dünkü rakamlara göre %5, iki haftalık bazda ise %30’luk bir artışı temsil ediyor.

Değerleme artışı, büyük yatırımcılardan gelen faaliyetlerin artmasıyla aynı zamana denk geldi. Santiment’e göre ADA adres etkinliği son üç haftada %23 oranında artarken, ADA balina işlemleri aynı dönemde %32 arttı.

ADA %1000 Patlamaya mı Hazırlanıyor?

Tokenın etkileyici son performansı, analistlere iyimser fiyat tahminleri yapma fırsatı verdi. Böyle bir yükseliş iddiası X (Twitter) kullanıcısı Lucid’den geldi. tasavvur edildi ADA’nın gelecekte şaşırtıcı bir şekilde 30 dolara fırlayabileceğini düşünüyoruz.

Analist, küresel enflasyonun kripto para piyasası için bir katalizör görevi görebileceğine ve kapitalizasyonunu on yıl içinde 10 trilyon dolara çıkarabileceğine, Cardano’nun kripto parasının ise yükselişe öncülük edenlerden biri olabileceğine inanıyor.

X kullanıcısı John Morgan gibi diğerleri ADA için daha mütevazı bir fiyat artışı önerdi. Analist, işlem hacmindeki hızlı artışa bağlı olarak varlığın değerlemesinin %43 civarında artabileceğini tahmin eden bir araştırmayla aynı fikirde.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...