Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Yeni Meme Coin Sponge V2 İzlenecek Bir Şey Olarak Ortaya Çıktığında Bonk ve Gorilla %10’dan Fazla Düştü

bonk doge.webp

Pek çok meme coin’in yükselmesine rağmen bu ayın en trend projelerinden ikisi olan Bonk ve Gorilla bugün satışlar gördü.

Ancak trader’lar, piyasa katılımcılarının Stake-to-Earn mekanizması yoluyla edinebilecekleri yeni Sponge V2 lansmanı konusunda oldukça iyimser olmaya devam ediyor.

Güçlü Yükselişin Ardından Bonk ve Gorilla’nın Momentum Düşüşü

Bonk’un bu hafta başında Binance ve Coinbase’de listelenmesinin ardından proje muazzam bir yükseliş trendi gördü.

Yedi gün önce fiyat 0,00001019 dolardı, ancak duyurulardan kısa bir süre sonra 3 kattan fazla bir büyümeyle 0,00003419 dolara yükseldi ve piyasa değerini 2 milyar doların üzerine çıkardı.

cmc grafiği

Ancak daha sonra yaşanan satışlar, fiyatı 24 saat önceki fiyatına göre %10’luk bir düşüşle 0,0001768 $’a kadar düşürdü.

Bu, ATH’den bu yana daha düşük en düşük ve daha düşük en yüksek seviyelere sahip bir düşüş fiyat grafiği modeli oluşturdu.

Analist GelirKöpekbalıkları Bonk’un “Destekleri aşmaya devam ettiğini” belirtti.

“Bir mem ivme kaybettiğinde sert bir şekilde düşer. Yükseliş harika, ancak kar elde etmezseniz ve açgözlü davranırsanız, aşağıya inmek acı verici olabilir” dedi tüccar.

ticaret görünümü

Ancak ünlü analist Marius.capital Bonk’un ikinci kez yarışacağına inanıyor.

Marius yakın zamanda attığı bir tweette şunları söyledi: “#Btc Noel’den sonra tutunursa $Bonk’un birkaç gün içinde 0,00004’e doğru ikinci bir yükselişe geçeceğini düşünüyorum.”

Daha sonra Shiba Inu’nun 2021’de benzer bir gidişat izlediğini ve Binance ve Coinbase listelemelerinin ardından “tamamen gönderilmeden” satış yaptığını açıkladı.

Gorilla’ya taşınan proje, Kasım ayında öne çıktı ve CoinMarketCap’in trend listesinin birçok kez üst sıralarında yer aldı.

İlk yükselişin ardından fiyat geri çekildi ancak yeniden yükselmeye başladı. Ancak bugün erken saatlerde 0,018 dolara kadar yükseldikten sonra düşmeye başladı.

Şu anda günlük en yüksek seviyesinden %27 düşüşle 0,013 dolardan işlem görüyor.

cmc grafiği

Buna rağmen proje CoinMarketCap’in trend listesinde yeniden yer aldı ve şu anda Bonk ve Injective’den sonra üçüncü sırada yer alıyor.

Trend olmasının nedeni, öne çıkan borsadır. Gate.io duyuruldu tokenı dün listeleyeceğini söyledi.

Bu, Gorilla’yı listeleyen dördüncü CEX olup diğerleri MEXC, BitMart ve ExMarkets’tır.

Bununla birlikte, Bonk ve Gorilla düşüş ivmesi yaşarken, yeni meme parası Sponge V2, piyasaya sürülmesinin ardından büyük bir ilgi topluyor. duyuruldu Pazartesi gününde.

Analistler Stake-to-Bridge Sünger V2’yi 100X’e Geri Döndü

Sünger V2 Mayıs ayında Pepe’nin yükselişi ve daha geniş meme coin çılgınlığının ortasında öne çıkan ikonik Sponge tokeninin yeni versiyonudur.

Orijinal Sponge tokeni, ilk yatırımcılara 100 kat netlik kazandırdı ve 13.000’den fazla sahibi ve ondan fazla borsada listelenmesiyle zirve noktasında 100 milyon dolarlık şaşırtıcı bir piyasa değerine ulaştı.

sünger-v2

Ayrıca proje, açılış günlerinde 30 binden fazla takipçi toplayarak büyük bir sosyal heyecan yarattı. Ancak ekip, Sponge V2’nin etkileyici sürümüyle bu ivmeyi daha da ileriye taşımayı planlıyor.

Bu yorum, yeni yardımcı program ve yenilenen tokenomiklerle birlikte geliyor. Orijinal Sponge yalnızca SpongeBob SquarePants’a saygı duruşunda bulunurken, Sponge V2 sürükleyici bir P2E yarış oyununa sahiptir ve kullanıcıların $SPONGEV2’nin faydasını artırırken kripto kazanmalarını sağlar.

Başarılı geçmişiyle birleşen bu yeni keşfedilen hizmet, dikkate değer bir yükseliş potansiyeline işaret ediyor. Bu nedenle YouTuber Kripto Dünyası Günlük 100 katına çıkabileceğine inanıyor ve Hollandalı YouTuber Corné Marchand aynı zamanda yükselişe işaret ediyor ve 100x olabileceğini öngörüyor.

Ancak Sponge V2’nin heyecan verici tarafı henüz borsalardan satın alamıyor olmanız. Almak isteyenler mutlaka Sponge.vip web sitesini ziyaret edin ve Sponge’u satın alın ve stake edin veya mevcut Sponge V1 sahipleri, tokenlerini V2 kontrol panelinde stake edebilirler.

Kullanıcılar, stake etme aşaması tamamlandıktan sonra Sponge V2’lerini kullanabilirler.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...