Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Haberler

Uzmanların ETH Fiyat Tahminleri

ETH Prediction CB.jpg

 

  • ETH’nin Son Kazanımları ve Olumlu Görünümü: Ethereum’un ETH’si 2023’te toparlanarak 2.400 dolara ulaştı. Bazı analistler yükseliş eğilimi nedeniyle 2025 yılına kadar 5.000 dolara yükseliş öngörüyor.
  • Yüksek Beklentiler ve Yükseltmeler: Uzmanlar, ETH’nin 2026 yılına kadar 8.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor, yaklaşan Ethereum yükseltmelerinin de desteğiyle, kısa vadeli tahminler ise 3.400 ila 3.800 dolar civarında.
  • Bazı Düşüş Perspektifleri: İyimserliğe rağmen tüccar Peter Brandt gibi bazıları Ethereum’un uzun vadeli beklentilerine şüpheyle yaklaşıyor ve onun işlevselliğini ve borsaya kote bir varlık olarak geleceğini sorguluyor.

Ethereum Gelecek Yılın En İyi Performansını Gösteren Olabilir mi?

2023 yılı boyunca, Ethereum’un yerel kripto para birimi Ether (ETH), yıkıcı 2022 sırasında yaşanan kayıpların çoğunu kurtarmayı başardı ve birkaç gün önce (CoinGecko verilerine göre) neredeyse 2.400 dolara ulaştı. Ancak bu değerleme hâlâ Kasım 2021’de kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.800 doların eteklerinde.

Bazı analistler son yükseliş trendinin önümüzdeki yıl da devam edebileceğine ve ETH’nin önümüzdeki aylarda yeni bir zirveye ulaşabileceğine inanıyor. FieryTrading’e göre varlık son bir buçuk yıldır yükseliş modunda seyrediyor ve bu da yakın gelecekte daha fazla yükselişe işaret ediyor:

“Grafikte görüldüğü gibi ETH 1,5 yılı aşkın süredir yükseliş üçgeni formasyonunda işlem görüyor. Benim gözümde, bu modelden bir çıkış ETH için büyük kazançlarla sonuçlanabilir çünkü ETH, kısa vadeli stop-loss’larla dolu bir alandan geçerek pozisyonlarını geri almak zorunda kalacak.”

Analist tahmin Ether’in 2024’ün sonu veya 2025’in başında imrenilen 5.000 dolar seviyesine sıçrayabileceği öngörülüyor.

JPMorgan Genel Müdürü Nikolaos Panigirtzoglou da iki sentini verdi: vurgulama Ethereum’un yaklaşan “Protodanksharding” (EIP-4844) yükseltmesi. Bunun ekosistemin gelişmesine yardımcı olabileceğini ve ETH’nin fiyatını 2026 yılına kadar 8.000 dolara çıkarabileceğini, Ethereum’un ise 2024’te Bitcoin’den daha iyi performans gösterebileceğini iddia etti.

Popüler X (Twitter) kullanıcısı Michaël van de Poppe, tahmin Gelecek yıl ETH için başarılar. Ona göre varlık yaklaşık 1.900 dolara yükselebilir ancak 2024’ün ilk çeyreğine kadar 3.400-3.800 dolara yükselmeye hazırlanıyor.

Bir Düşüş Görünümü

Bazı önde gelen isimlerin Ethereum konusunda o kadar da iyimser olmadığını belirtmekte fayda var. Bunun bir örneği ünlü tüccar Peter Brandt’tır. bakımlı tokenın “bir değer saklama aracı olarak BTC ile karşılaştırılamayacağını” söyledi.

Ayrıca Ethereum’un işlevselliğine ve gas fiyatlarına karşı çıkarak “10 yıl içinde listelenmiş bir varlık bile olamayacağını” öngördü.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...