Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Solana’nın Fiyatı 328 Dolar mı? Grayscale SOL Coin Fiyatları Yükseliyor

Solananin Fiyati 328 Dolar mi Gri Tonlamali SOL Hisseleri Yukseliyor.png

 

Solana’nın fiyatı kripto borsalarında yeniden yükselişe geçti. Bununla birlikte, düzenlemeye tabi yatırımcılar SOL tokenlerine Grayscale Solana Trust’ta (GSOL) şaşırtıcı bir primle değer veriyor.

CoinGecko’nun verilerine göre kripto borsalarındaki ortalama SOL fiyatı Cumartesi öğleden sonra Türkiye saatine göre 62 doların biraz altındaydı. Bu, akıllı sözleşme blockchain platformunu yedi günlük pencerede %49’un üzerine çıkarıyor.

Ayrıca Solana, kripto fiyatlarında genel olarak çarpıcı bir “Uptober” yükselişinin ardından 30 günlük ölçekte %180’in üzerinde artış gösteriyor.

Grayscale Solana Fonu Hisseleri Yükseliyor

Ancak Grayscale’in SOL fonunda DeFi blockchain tokenları daha da iyi performans gösteriyor. AAII’ye göre fon, “SOL tokenlerine (“SOL”) yatırım yapmak için uygun maliyetli ve kullanışlı bir yol sağlarken, SOL’u doğrudan tutmanın komplikasyonunu da ortadan kaldırıyor.”

Bir X.com kripto dedektifi, çevrilmemiş hiçbir taş bırakmadan, Cuma günü kripto para hedge fonunun rakamlarına göz attı ve hesaplamayı yaptı. İşte “Jay on X” keşfetti:

Yani perakende tüccarlar, üçüncü dünya sakinleri ve toplam “degenler” Binance ve KuCoin gibi kripto borsalarında 62 dolara 1 SOL satın alırken, akıllı para 125 dolara 0,38 SOL satın alıyor.

Matematiği yaptığınızda, bu her Solana tokenı için 328 dolara çıkıyor. Bu, kurumsal yatırımcıların Solana’yı düzenlemeye tabi, saklama amaçlı bir Solana ETF fonundan almak için Gri Tonlama primi ödemekten mutlu olduklarını ortaya koyuyor.

SOL’a Tradfi Talebi Yüksek

Jay sonuçlandırıldı ardından gelen tartışma:

“Bize trad-fi’den gelen talebin bir ölçüsünü veriyor ve kristal berraklığında trad-fi’si $SOL teklifinde bulunmak istiyor”

İşin ilginç tarafı şu: “Jay on X” keşfini yayınladıktan sadece bir gün sonra, GSOL hisse başına aynı 0,38 SOL ile hisse başına 202 dolardan işlem görüyor. Bu, Cumartesi günü Grayscale’in Solana ETF’sinde OTC pazarlarında 1 SOL tokeninin 531 $’lık gidiş fiyatıdır.

Grayscale SOL fonunda şu anda 6.344.128 $ tutarında yönetim altındaki toplam varlığa karşılık gelen 304.427 adet hisse senedi bulunmaktadır. İnsanların son üç haftadır en çok Solana satın aldığı yer burası.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...