Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Alt Coin

Shiba Inu Fiyat Tahmini SHIB $1’e ulaşabilir mi?

Shiba Inu
Shiba Inu

Shiba Inu, Shibarium lansmanına yaklaşılırken Testnet ‘Puppynet’ büyük bir aktivite artışı görüyor.

Pazarın en polar ikinci meme coini Shiba Inu, Cumartesi günü yazıldığı sırada 24 saatte %2,7 artarak $0,00001085’ten işlem görüyor. Bu boğalı görünüm, yatırımcılar arasında testnet ‘Puppynet’ ve beklenen Shibarium lansmanıyla ilgili yeni ilgiye atfedilebilir.

Mart ayında yaşanan yoğun satış baskısına rağmen, SHIB $0,00001 destek seviyesinde sağlam durdu ve şimdi boğalar, token’in Şubat ayının en yüksek seviyesi olan $0,00001575’e geri kazanması için yolu açmak için $0,000011 satıcı sıkışıklığına odaklanıyor.

Testnet ‘Puppynet’, Shibarium lansmanına yaklaşırken 1M işlem adedine ulaştı

Shibarium lansmanına yaklaşıldığı şu dönemde, Shibarium’un testnet protokolü olan Puppynet artan bir aktivite görüyor. Bu gelişme, katman-2 çözümleri sunan Shibarium’un beklenen piyasaya sürülmesine hazırlık yapan Shiba Inu ekosistemindeki yatırımcıları heyecanlandırıyor.

Blokları keşfetmek için kullanılan bir araç olan blockchain explorer’a göre, ortalama blok zamanı 8,3 saniye olan 1 milyondan fazla işlem gerçekleştirildi. Puppynet testneti, 11 Mart’ta piyasaya sürüldü ve bir haftada 200.000’den fazla işlem işledi.

İşlemlerin çoğu önceki hafta gerçekleşti ve Mart 28 ve 29 tarihlerinde toplamda 114.000’den fazla işlem tamamlandı.

Yatırımcılar, Shibarium’un lansmanı ve Puppynet testnetinin başarısı konusunda heyecanlılar. Testnet, hatalar olmadan yaklaşık üç haftadır çalışıyor.

Shiba Inu geliştirme ekibi, kaliteli bir ürünün piyasaya sürülmesi gerektiği düşüncesinde olduklarından, zaman çizelgelerine bağlı olmadıklarını daha önce belirtmişti.

Analistler, Puppynet’in faaliyetlerinin testnete yeni özellikler eklenmesiyle birlikte, SHIB ve BONE dahil Shiba Inu ekosistemi içindeki token’ların değerini artırabileceğine inanıyor.

Puppynet’in büyük bir aktivite göstermesine rağmen, SynFutures’in merkezi olmayan türev ticaret borsası CEO’su Rachel Lin, “Shibarium güncellemesinin finansal etkisi hayal kırıklığı yarattı” diye iddia ediyor. Ancak, CEO ağın hala gelişmesi gerektiğini ve daha fazla iş yapılması gerektiğini söylüyor. Shibarium’un arkasındaki şirket olan Unification, kullanıcılara “native iki yönlü varlık transferlerine, stake/delegasyona ve ShibaSwap entegrasyon modülüne olanak sağlayan hepsi bir arada bir cüzdan çözümü” gibi daha fazla özellik ekleneceğini söyledi.

Puppynet’teki artan ağ aktivitesi sayesinde SHIB ve BONE token’ları ivme kazanabilir. Ancak, CEO Lin, “mevcut makroekonomik iklimde, bu gibi hareketlerin kısa süreli olacağını” uyardı.

Shiba Inu Fiyat Tahmini 1$ olabilir mi ?

Shiba Inu fiyatı 0,00001085 dolardan işlem görüyor ve 100 günlük Üssel Hareketli Ortalama (EMA) tarafından oluşturulan bir kesişme desteğine (mavi çizgi) 0,00001072 dolar seviyesinde tutunuyor. Ayrıca, noktalı düşen trend çizgisi de bu bölgede destek sağlıyor.

Yukarı yönde SHIB, üst düşen trend çizgisi tarafından güçlendirilmiş 0,00001095 dolar direncini test etti. Bu engel, 200 günlük EMA tarafından önem kazandırılan 0,000011 doların üzerindeki bir sonraki kırılma girişimlerini engelledi.

Eğer Shiba Inu fiyatı 0,00001072 dolarlık kesişme desteğini koruyabilirse, alıcılar Hareketli Ortalama Yakınsaklık Farkı (MACD) göstergesinin sağladığı bir alım sinyalini kullanarak pozisyon alabilirler.

0,000011 doların üzerinde bir kırılma, Puppynet test ağındaki artan protokol faaliyetinin beklenen ivmesi ile birleştiğinde, boğalar 0,00001575 dolara doğru bir başka önemli trend dönüşüne neden olabilirler.

Shiba Inu fiyatı 2023 yılında 1 doları görmeyebilir, ancak Shibarium lansmanı ve token yakma programının etkisiyle Aralık ayında 0,001 dolara kadar iki sıfır daha azaltılabilir.

Shibarium’un önemli bir özelliği, SHIB’nin arzını azaltmak için token yakma kampanyasını desteklemesidir. Arz azaldıkça, analistler Shiba Inu fiyatının değer kazanmasını bekliyorlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...