Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Shiba Inu En Güçlü Meme Coin Topluluğuna Sahip, İkinci Kim BONK, DOGE ?

ShibaInu CB.jpg

 

  • Shiba Inu’nun Sosyal Medya Liderliği: Shiba Inu (SHIB), yaklaşık 24.000 gönderi ve 85 milyondan fazla etkileşimle memecoin’ler arasında sosyal medya etkileşiminde birinci sırada yer alıyor.
  • Bonk Inu’nun Yükselişi: Bonk Inu (BONK) 30 gün içinde %400’lük önemli bir büyüme kaydederek memecoinlerin değişken doğasını vurguladı.
  • Shibarium’un SHIB Üzerindeki Etkisi: Shiba Inu’nun Shibarium ağı önemli kilometre taşlarına ulaşarak SHIB’in son zamanlardaki mütevazı fiyat artışına katkıda bulundu.

Shiba Inu Bu Sıralamada Zirvede

Shiba Inu (SHIB), son birkaç ayda önemli fiyat artışları kaydetmesinin yanı sıra, yakın zamanda başka bir nedenden dolayı da manşetlere çıktı. Gibi tahmini Sosyal medya analiz aracı LunarCrush’a göre token en sadık topluluğa sahip.

12 Aralık’ta güncellenen istatistiklere göre, Shiba Inu’yu içeren neredeyse 24.000 gönderi (tüm sosyal medya platformlarında) vardı. Üstelik beğeniler, retweetler, gönderiler ve olumlu oylar da dahil olmak üzere sosyal odaklı etkileşimlerin sayısı 85 milyonu aştı.

Piyasa değerine göre en büyük memecoin olan Dogecoin (DOGE), sosyal kanallarda 22.300 gönderi ve neredeyse 50 milyon etkileşimle sıralamada ikinci sırada yer aldı. Pepe Coin (PEPE) ve Floki Inu (FLOKI) sırasıyla üçüncü ve dördüncü olurken, kripto piyasasının son zamanlardaki sansasyonu Bonk Inu (BONK) ilk beşte yer aldı.

Solana memecoin etkileyici rallisine geçen ayın başında başladı, 30 günlük bazda %400 oranında büyük bir patlama yaşadı ve 9 Aralık’ta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. KriptoPatates son zamanlarda rapor edildiBONK’un piyasa değeri kısa süreliğine 800 milyon doları aştı ve varlığı memecoin dünyasının üçüncü en büyüğü olarak konumlandırdı.

Bu tür varlıkların genellikle trendlere dayandığını ve her iki yönde de hızlı fiyat dalgalanmaları yaşayabileceğini belirtmekte fayda var. Yatırımcılara önemli karlar elde etme şansı sunarken aynı zamanda korkunç kayıp risklerini de gizleyebilirler. Daha derine dalmak ve en büyük memecoinleri, amaçlarını ve özelliklerini keşfetmek isteyenler aşağıdaki özel videomuza göz atabilirler:

Shiba Inu’nun Son Başarıları

Piyasa değerine göre en büyük ikinci memecoin, katman-2 ölçeklendirme çözümü Shibarium sayesinde son zamanlarda manşetlere çıktı. ağ aşıldı Geçtiğimiz birkaç günde iki önemli dönüm noktası yaşandı; toplam blok sayısı 2 milyonu aştı ve işlemler 90 milyon seviyesini aştı.

Shibarium, ücretleri düşürerek ve hızı artırarak Shiba Inu’yu rakiplerinin üzerine çıkarmayı hedefliyor. Bu nedenle, daha fazla ilerlemesi, SHIB fiyatlarında potansiyel bir yükselişe yol açabilecek ana faktör olarak öne sürüldü. Token son yedi günde yalnızca %3, iki haftada ise %17 artış gösterdi.

Shibarium’un lansmanı ve ana işlevleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler aşağıdaki klibe göz atabilir:

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...