Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Shiba Inu ekibi, Önemli bir sporcuyla iş birliğine işaret ediyor. Ünlü Sporcu Kim Olacak?

SHIB BOX.jpg

 

  • Shiba Inu’nun Yeni Sürümü: Shiba Inu ekibi, The Shib Magazine’in ikinci baskısını ve 3.000 NFT hediyesini duyurdu, bu da önemli bir sporcuyla iş birliğine işaret ediyor.
  • Ünlü Spekülasyonları: Kullanıcılar, sporcunun daha önce kriptoyla uğraşmış olan Mike Tyson gibi ünlü bir boksör olabileceğini düşünüyor.
  • SHIB’in Piyasa Performansı: SHIB, piyasa trendleri, token yakma programı ve katman-2 blockchain çözümü Shibarium’un geliştirilmesiyle bağlantılı olarak yakın zamanda kazanımlar elde etti.

Ünlüyü Tahmin Et

Popüler memecoin Shiba Inu’nun arkasındaki ekip duyuruldu The Shib Magazine’in ikinci baskısının yakında çıkacak sürümü X’te (Twitter). Hareketin bir parçası olarak, şanslı kazananlara 3.000 misli olmayan token (NFT) dağıtılacak.

Ayrıca Shiba Inu ekibi, derginin ikinci baskısının tanınmış bir sporcuyla işbirliğiyle geldiğini söyledi. Sosyal medyada öne çıkan video, gizemli bir kişinin boks hareketleri yapmasıyla başlıyor.

Bu nedenle çok sayıda X kullanıcısı, ünlünün o spor dalında yarışmış tanınmış bir kişi olabileceğini varsayıyordu. En popüler öneriler Mike Tyson ve Manny Pacquiao’ya işaret ediyor.

İlkinin kripto dünyasına çoktan ayak bastığını belirtmekte fayda var. Tartışmasız tüm zamanların en iyi boksörü başlatıldı 2022 baharında Binance NFT aracılığıyla bir Mystery Box NFT koleksiyonu.

SHIB’de Yenilikler Neler?

Memecoin, son 30 günde önemli kazanımlar elde eden kripto para birimleri arasında yer aldı. Yükseliş eğilimi, piyasada son zamanlarda hüküm süren genel yeşil dalgaya, Shiba Inu yakma programına ve Shibarium’un ilerlemesine bağlanabilir.

Katman-2 blockchain çözümü Ağustos ayının sonunda gün ışığına çıktı ve o zamandan bu yana birçok kilometre taşına ulaştı. Ağdaki toplam blok sayısı rapor edildi aşıldı 1,5 milyona ulaşırken toplam cüzdan sayısı 4 milyona yakın.

İlginizi Çekebilir: meme coin yorum ve geleceği ?

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...