Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Shiba Inu Destekli Shibacals NFT İşbirliğini Başlatıyor, Meme Moguls (MGLS) Rekabet Edebilir mi?

meme moguls 3.jpg

Shiba Inu’nun son girişimi Shibacals, yakın zamanda önemli bir ünlüyle heyecan verici bir NFT işbirliği yaptığını duyurdu.

Bu hareketin etrafındaki vızıltı aşikar olsa da şu soruyu akla getiriyor: Bu, meme coin piyasasını nasıl etkileyecek ve Meme Moguls (MGLS) gibi diğer katılımcılar rekabet edebilecek mi?

Meme Moguls (MGLS), Meme’lerle Sanal Ticarette Devrim Yaratmayı Vaat Ediyor

Meme Moguls, sanal ticaretin memlerin eğlenceli dünyasıyla buluştuğu bir P2E alanı yaratıyor. Oyunculara simüle edilmiş bir pazar ortamında meme hisselerini satın almaları, satmaları ve ticaretini yapmaları için sanal fonlar verilir. Amaç, başarılı işlemler yaparak gerçek dünyadan ödüller kazanma şansını yakalarken, borsa hakkında eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde bilgi edinmektir.

Oyuncular, sağlıklı rekabetin olduğu etkileşimli bir ortam yaratmak için turnuvalarda arkadaşlarına veya topluluk üyelerine meydan okuyabilir. Varlık Liderlik Tablosu en iyi oyuncuları ve onların net değerlerini takip ederek oyuna başka bir heyecan katmanı ekler.

Ek olarak, “Piyasayı Yenmek” modu oyuncuları gerçek borsa endekslerinden daha iyi performans göstermeye zorluyor. Başarılı yatırımcılar MGLS tokenlarını ve NFT’ler ve Dogecoin gibi diğer meme tabanlı ödülleri kazanmaya devam ediyor.

MGLS tokenleri Meme Moguls ekosisteminde hayati bir rol oynuyor. Yönetişime katılmak için kullanılabilirler, diğer kripto para birimleriyle takas edilebilirler veya daha fazla ödül için stake edilebilirler. Yani sadece ticaret becerileriniz aracılığıyla MGLS tokenları kazanmakla kalmaz, aynı zamanda bunların sizin için çalışmasını da sağlayabilirsiniz.

MGLS tokeni, ön satışın 2. aşamasında 0,0023 dolara satılıyor ve oyunculara stok yapma ve zemin kata girme fırsatı veriyor. Bu fiyat, tokenlar sonraki aşamalarda satıldıkça artacak şekilde ayarlandı; ön satış bu şekilde yapılandırıldı.

Shiba Inu Destekli Shibacals, NFT İşbirliğini Başlatıyor

Shiba Inu, yalnızca birkaç ay içinde %10.000 oranında arttıktan sonra 2021’de üne kavuşan bir memecoindir. Dogecoin’i yenme ve piyasa değerine göre 1 numaralı memecoin olma vizyonuna sahipti. Shiba Inu’nun 5,6 milyar dolarlık piyasa değeri Dogecoin’in 14 milyar dolarlık piyasa değerinin hemen gerisinde olduğundan, neredeyse hedefine ulaştı.

Shiba Inu ekosistemini büyütmeye yönelik son girişim, Shibacals adı verilen bir alt bölümün başlatılmasıdır. Bu yeni proje, her bir öğenin benzersiz özelliklere ve bir geçmişe sahip olduğu, herkesin satın alıp takas edebileceği özgün koleksiyon parçaları yaratmaya odaklanıyor.

Shibacals yakın zamanda Busta Rhymes’ten başkası ile NFT işbirliği yapacağını duyurdu! İkili, sanal ve fiziksel dünya deneyimlerini harmanlayarak ‘Ünlülerin NFT Koleksiyonları’nı yaratmak için ortaklık kurdu.

Busta Rhymes’in ana akım medya çevrelerindeki erişiminin büyük ilgiyi Shiba Inu’ya çekmesiyle medyada heyecan çoktan başladı. Aslında Shiba Inu’nun fiyatı geçen hafta 0,00000841 $’dan şu anki fiyatı olan 0,00000966 $’a sıçradı. 0,00001000 dolarlık direncin aşılması artık Shiba Inu boğalarının odak noktası.

Bu işbirliği, katman 2 protokolü, merkezi olmayan borsa ve çoklu para birimi ekosistemine sahip bir projenin başlangıcındaki bir başka dizidir. Ancak Shiba Inu’nun fiyatı hala tüm zamanların en yüksek seviyesinden %89 aşağıdayken, bu NFT işbirliğinin sınırları zorlayıp zorlamayacağını zaman gösterecek.

Bazı analistler, Shiba Inu’nun proje olarak mevcut aşaması için 5,6 milyar dolarlık piyasa değerinin adil olduğunu ve Meme Moguls’un MGLS’sinin nasıl rekabet edeceğini görmenin ilginç olduğunu belirtiyor.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...