Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Pepe’nin heyecanı sona erdi, NuggetRush 2023’te meme parası sahnesini devralmayı hedefliyor

pepe coin memes

 

  • Pepe’nin popülaritesi son 90 günde azaldı.
  • NuggetRush, blockchain oyunlarına, gerçek dünyadaki etkiye ve benzersiz bir karakter sistemine odaklanan yeni bir projedir.
  • Proje, 2023 yılında meme coin sahnesini ele geçirmeyi hedefliyor. Analistler lansmanla birlikte daha fazla kazanç bekliyor.

Meme parası alanında Pepe’nin (PEPE) de onlardan biri olduğu bazı önemli anlar yaşandı. Ancak piyasa değişiyor ve PEPE heyecanı azaldıkça, yeni bir rakip olan NuggetRush (NUGX), 2023’te meme coin sahnesini devralmayı hedefliyor.

NuggetRush, blockchain oyunlarını, gerçek dünyadaki etkiyi ve gelişen bir topluluğu birleştiriyor ve kripto dünyasını yeniden tanımlayabilir.

Bu makale NuggetRush’un Özelliklerini ve merkezi olmayan finans (defi) ve meme coin sahnesindeki konumunu güvence altına alma arayışını araştırıyor.

NuggetRush: meme paralarında fayda ve fırsat

NuggetRush, oyuncuların değerli oyun içi varlıklar kazanabileceği, kazan-kazan (P2E) bir blockchain oyun platformudur. Oyun aynı zamanda az gelişmiş bölgelerdeki zanaatkar madencileri de destekliyor.

Buna ek olarak oyuncular, oyun içi karakterlerin yerine geçen misli olmayan tokenlara (NFT’ler) yatırım yapabilirler. Platform, yıllık yüzde 20’ye varan getiri (APY) ile NFT stake etme olanağı sunuyor.

NuggetRush, tokenleri için adil ve tarafsız bir dağıtım sistemine sahiptir. Hedefleri, 2023 yılına kadar kendilerini popüler bir meme parası haline getirmek ve aynı zamanda yatırımcılar için daha yüksek yatırım getirisi sağlamak.

NUGX başlangıçta 0,010 ABD dolarından satışa sunulacak.

Şu anda proje, nadir bir RUSHGEM NFT ödül sistemi, kişiselleştirilmiş avatar NFT’leri ve oyun içi varlıkları gerçek hayattaki ödüllerle değiştirme yeteneği gibi çeşitli teşvikler sunuyor.

Pepe’nin heyecanı sönüyor, fiyatlar düşüyor

Kurbağa temalı bir meme parası olan Pepe’nin fiyatı değişken ve düşüyor, bu da bazılarının uzun vadeli potansiyelini sorgulamasına neden oluyor.

Her ne kadar PEPE bu yılın başında piyasaya sürüldüğünde başlangıçta başarı öyküleri ve heyecanla ilişkilendirilse de eğlencenin ötesinde temel bir değerden, bir yol haritasından veya pratik uygulamalardan yoksundu.

PEPE, döviz girişlerindeki ve balina faaliyetlerindeki artışa rağmen bir haftada %15 kaybetti

PEPE fiyatları öncelikle spekülasyona dayalı olduğundan piyasa duyarlılığına karşı savunmasız kalıyor.

PEPE son 90 gün içinde baskı altındaydı ve geçen hafta %11 düştü.

Buna göre yatırımcılar artık NuggetRush gibi ileriye dönük yaklaşıma sahip projelere odaklanıyor.

NuggetRush, PEPE’nin düşüş eğiliminin tersine, kendisini 2023’te büyüme için konumlandırıyor.

Sonuç

PEPE çılgınlığının yavaş yavaş azalması, kripto pazarında işlerin ne kadar hızlı değiştiğini gösteriyor.

Bu arada NuggetRush, 2023’te en iyi meme koini olmaya çalışıyor ve zanaatkar madencileri destekleme taahhüdünün yanı sıra kullanıcılara faydalar sunuyor.

NuggetRush’un yerel tokenı olan NUGX, sıfır ücrete, vergiye ve ödüllere izin vermez. Bu arada NuggetRush, oyunları, NFT’leri ve gerçek dünya etkisini harmanlıyor ve yatırımcılar tarafından keşfedilebiliyor.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...