Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

ORDI Fiyatı Çıkışa Hazır: 100 Dolar Bariyerini Aşacak mı?

Images 2023 12 05T223518.373.webp

 

ORDI Fiyatı Çıkışa Hazır: 100 Dolar Bariyerini Aşacak mı?

Günlük grafikte güçlü bir şekilde yükselen ORDI fiyatı, pazar lideri Bitcoin’deki destek eksikliğine rağmen yükseliş momentumunu sürdürmeye devam ediyor. Geri çekilme döneminde performans sergileyen altcoin, yeni yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Ancak devam eden toparlanma çok önemli bir dirençle karşı karşıya ve bu direnç yakında Ocak ayında ORDI için keskin bir geri çekilmeye yol açabilir. Bununla birlikte, genel eğilim yükseliş eğilimini sürdürüyor ve ORDI fiyat tahmininden iyimser bir destek buluyor.

4 saatlik grafikte ORDI fiyatı yükselişini sürdürüyor ve 80 $ sınırına yaklaşırken, 100 $ seviyesine doğru devam eden bir trendin sinyalini veriyor. Bununla birlikte, daha yüksek oluşumlar yükselen bir direnç trend çizgisine yol açarak yükseliş eğilimini sınırlıyor.

Dahası, trend bazlı Fibonacci geri çekilme seviyesi yükseliş trendini gösteriyor, %61,80 seviyesini yeniden test ediyor ve trendin devam edeceğinin sinyalini veriyor. Bununla birlikte, genel trend çizgisi kırılması, kenar alıcılar için daha güvenilir bir kırılma giriş noktasının sinyalini verecektir.

Şu anda ORDI fiyatı 76,41 dolarda işlem görüyor ve bu da gün içi mumda genel trend çizgisinden daha yüksek bir fiyat reddini gösteriyor. Dolayısıyla yükseliş eğilimine rağmen kenar alıcılar kararsız ve bir kırılma sinyali bekliyorlar.

Teknik Göstergeler:

EMA: 4 saatlik grafikteki önemli EMA’lar, tıpkı 50D ve 200D EMA’nın yükseliş eğiliminin sinyalini vermesi gibi, yükseliş eğiliminin devamını gösteriyor. Ancak kısa vadeli geri çekilme, 70 dolarlık bir kırılma durumunda 4 saatlik grafikte 50EMA’yı 67,10 dolardan yeniden test edebilir.

RSI Göstergesi: 4 saatlik zaman dilimindeki RSI göstergesi, hareket halindeki bir toparlanma eğilimini ancak aynı zamanda düşüş yönlü bir sapmayı da gösteriyor. Bu nedenle momentum göstergesi kesin bir yükseliş sinyali vermekte başarısız oluyor ve bir geri dönüş uyarısında bulunuyor.

ORDI Fiyatı 2024’te 100 Dolardan Başlayacak mı?

Bitcoin 45 bin doların üzerine çıkmakta zorlanırken ve kısa vadeli bir geri çekilme yaşarken, altcoinler yakında ivme kaybedebilir. Bununla birlikte, Noel Baba rallisini takip eden Yeni Yıl rallileri geçmişi göz önüne alındığında, yükseliş eğilimini sürdürme şansı kripto piyasası için hayati önem taşıyor.

Dahası, ORDI fiyat eğilimi BRC-20 tokenleri arasındaki artan ilgiden kaynaklanıyor ve eğer Bitcoin 45.000 doları geçerse bu token artacak. Bu nedenle ORDI fiyatı 100 dolarlık psikolojik seviyeye ulaşma potansiyelini gösteriyor.

Buna karşılık, düşüş trendi 50D EMA’yı veya 60 dolar seviyesini test edecek.

İlginizi Çekebilir: Ordi Coin Nedir?

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...