Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Nvidia Etkinliği Öncesinde Toplanacak En İyi Yapay Zeka Tabanlı Tokenlar!

Will The Top AI Coins Fetch 50 Jump This March .png

Nvidia Etkinliği Öncesinde Toplanacak En İyi Yapay Zeka Tabanlı Tokenlar! İlk olarak Coinpedia Fintech News’te göründü

Yapay Zeka (AI) tokenleri son birkaç hafta içinde önemli bir ivme kazanmaya devam ediyor ve bu da yatırımcıların ona olan ilgisinin arttığını gösteriyor. Dahası, en iyi AI tokenleri kendi portföylerine büyük bir değer kattı ve bazıları bu süre zarfında %100’ün üzerinde getiri kaydetti.

NVIDIA GTC etkinliğinin 18 Mart ile 22 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşmesi planlanıyor ve geliştiriciler için bir numaralı yapay zeka konferansı olarak değerlendiriliyor. Bu yazıda önümüzdeki dönemde büyük fiyat hareketleri sergileme potansiyeline sahip en iyi yapay zeka tabanlı altcoinleri ele aldık.

Graph (GRT) Coin:

GRT fiyatı kısa bir süre için 0,2664$ ile 0,2998$ arasında kapalı bir aralıkta işlem gördü, ardından boğalar ivme kazanarak aralığın dışına çıktı ve önümüzdeki birkaç gün boyunca nötr bir trend sergiledi. Volatilite arttıkça boğalar ivme kaybetti ve 0,2348 dolarlık düşük seviyeyi test etmek için düştü.

Bunun ardından boğalar yeniden ivme kazandı ve sonraki beş gün içinde %104,64’lük bir sıçrama kaydetti. 0,4805 dolara reddedildikten sonra boğalar ivme kaybetti ve destek seviyesini kırdı. O zamandan beri fiyat 0,3694 ila 0,4475 dolar arasında konsolide bir aralıkta işlem görüyor.

Grafik Fiyat Analizi
TradingView: GRT/USDT

MACD, negatif histogramda bir artış gösteriyor ve bu da kripto para piyasasında bir ayı gücüne işaret ediyor. Ayrıca ortalamalar düşüş eğilimi gösteriyor ve bu da fiyatın bu hafta değer kaybetmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Piyasa fiyatı 0,3694 dolar seviyesinin üzerinde tutarsa ​​boğalar ivme kazanacak ve önümüzdeki dönemde 0,4805 dolarlık üst direnç seviyesini test etmeye çalışacak. Tersine, fiyat düşüş etkisi altında işlem görmeye devam ederse GRT fiyatı değer kaybetmeye devam edecek ve 0,2998 $’lık düşük seviyesini test edecek şekilde düşecek.

Fetch.ai (FET):

FET fiyatı bir süre nötr bir trend sergiledikten sonra boğalar yaklaşık %78’lik bir değerleme artışı kaydetti. Bunu takiben fiyat önümüzdeki birkaç gün boyunca 1,492 ila 1,906 dolar arasında kapalı bir aralıkta işlem gördü.

Piyasa oynaklığı arttıkça boğalar yeniden ivme kazandı ve %91,50’lik bir sıçrama kaydetti. O zamandan beri fiyat 2,2310 ile 3,00 dolar arasında kapalı bir aralıkta işlem görüyor.

FET Fiyat Analizi
TradingView: FET/USDT

Teknik gösterge MACD, düşüş etkisi altında işlem yaparak benzer bir eğilim gösteriyor. Ayrıca ortalamalar sürekli bir düşüş gösteriyor ve bu da altcoin için önümüzdeki dönemde olumsuz bir fiyat hareketinin olacağını gösteriyor.

FET fiyatı grafikte yükseliş eğilimi kaydederse token ivme kazanacak ve önümüzdeki hafta sonu 3 dolarlık üst direnç seviyesini test etmeye hazırlanacak. Negatif olarak ise eğer boğalar ivme kazanamazsa fiyat düşerek 1,492 dolarlık düşük destek seviyesini test edecek.

Render (RNDR) Coin:

RNDR fiyatı kısa bir süre için 7,020 ila 8,240 dolar arasında kapalı bir aralıkta işlem gördü, ardından boğalar ivme kaybetti ve destek seviyesini kırdı. Render tokenı 5,765 dolarlık düşük seviyeyi test ettikten sonra yeniden ivme kazandı ve değerlemede %87,16’lık bir artış kaydetti.

Bir süre yatay işlem yaptıktan sonra boğalar yeniden ivme kazandı ve %35,81’lik bir artış daha kaydetti. O zamandan beri fiyat 10.790 ila 12.780 dolar arasında konsolide bir aralıkta işlem görüyor.

Render Fiyat Analizi
TradingView: RNDR/USDT

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD), crypro alanındaki satış baskısında bir artışa işaret eden, yükselen bir kırmızı histogram görüntüler. Üstelik ortalamalar sürekli bir düşüş gösteriyor ve bu da kripto alanında düşüş yönlü bir etki olduğunu gösteriyor.

Piyasa fiyatı 10.790 $ destek seviyesinin üzerinde tutarsa ​​boğalar ivme kazanacak ve önümüzdeki dönemde 13.840 $ üst direnç seviyesini test etmeye hazırlanacak. Tersine, eğer ayılar boğaları alt etmeye devam ederse fiyat 8.240 dolarlık düşük destek seviyesini test edecek.

Sonuç

Yapay zeka kategorisi, içindeki dijital varlıkların akışındaki artışın altını çizerek büyük fiyat hareketleri sergilemeye devam ediyor. Dahası, Yapay Zeka (AI) tokenlerinin önümüzdeki aylarda önemli dalgalanmalar kaydedeceği tahmin ediliyor ve bu da onların bu yıl içinde yeni bir zirveye ulaşmasıyla sonuçlanabilir.

Not: Bu makale herhangi bir promosyona veya mali tavsiyeye tabi değildir ve bu makale için kullanılan kripto tokenler yalnızca sosyal duyarlılıklara ve mevcut piyasa durumu istatistiklerine göre seçilmiştir.

Kaynak : CoinPedia

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...