Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

İnjective Protocol Yorum ! İşte Neden (INJ) Fiyatı Arttı?

İnjective protocol yorum
İnjective protocol yorum

İnjective protocol yorum: DeFi endüstrisine odaklanan Injective Protokolünü Ethereum, Solana ve Cardano ile benzer terimlerle düşünün. Web 3.0 finans uygulamaları için optimize edilmiş, Katman 1, açık, birlikte çalışabilen bir blok zinciridir.

Protokolün ortalama işlem maliyeti bir kuruştan azdır ve saniyede binlerce işlemi (TPS) işleyebilir.

1 milyar doları aşan piyasa değeriyle Injective, piyasa değeri bakımından dünyanın 44. en büyük blockchain projesidir. Peki hafta boyunca yaşanan katı pompanın nedeni nedir?

Google Analytics CloudHub’da Enjektif Fiyat Artışları

24 Ekim’de Injective, Google Cloud’un veri alışverişi platformu CloudHub ile entegrasyonunu duyurdu. Bu, INJ topluluğunun Web3 platformunun gelecekteki olasılıkları konusunda heyecanlanmasına neden oldu.

Injective Labs’ın CEO’su ve kurucu ortağı Eric Chen şunları söyledi:

“Bu entegrasyon, Injective ekosisteminin kurumlara ve geleneksel finansa yönelik ayak izini genişletmeye devam etmesi açısından ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır.”

Google Cloud Veri ve İçerik Ortaklıkları Direktörü Kelly Sitarski şunları söyledi:

“Müşterilerin Web3 finans uygulamalarını geliştirmelerine yardımcı olmak için Analytics Hub kataloğuna Injective blockchain veri kümelerini eklemekten heyecan duyuyoruz.”

Sitarski, Google Cloud’daki ekibin, Injective Labs gibi müşterilerin birinci taraf verilerini Google’ın BigQuery kurumsal veri ambarındaki üçüncü taraf verileriyle bağlayarak güçlü yapay zeka destekli analiz yetenekleri etkinleştirmesine yardımcı olduğunu belirtti.

Helix, Kava, Cosmos ile Büyük Ekosistem Büyümesi

Injective’in blockchain ekosistemi 2023’te hareketlilik yaşıyor. Helix, Black Panther ve Talis gibi popüler DApp’ler, geliştirme ve kullanıcı faaliyetlerinde büyük bir büyüme görüyor.

Geçen hafta çok zincirli NFT pazaryeri Dagora’nın Injective platformuna entegre olduğuna dair bir duyuru muhtemelen Injective fiyat artışına destek ekledi.

Injective’in DeFi Trader Anketi 2023’e göre, çeşitli kripto ticareti topluluklarından katılımcıların çoğunluğu (%64), uzun vadeli bir elde tutma stratejisinin “DeFi ticareti söz konusu olduğunda tercih edilen strateji” olduğunu söyledi.

Injective’in son haftalardaki entegrasyonlarına ve ekosistem büyümesine ek olarak, Ekim ayındaki Bitcoin fiyatı yükselişi tüm tekneleri ayağa kaldıran yükselen bir dalgaydı. Bu elbette geçen hafta Injective fiyatını öne çıkaran bir diğer önemli rüzgardı. İnjective protocol yorum ve geleceği için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

INJ kripto para birimi, Injective Protocol tarafından geliştirilen bir token olup, son dönemde büyük bir fiyat artışı yaşamıştır. Bu artış, DeFi’nin büyümesi ve kripto para piyasasının genel yükselişi gibi faktörlerle tetiklenmiştir. INJ’nin değeri, yatırımcıların ve kripto topluluğunun ilgisini çekmektedir. Ancak, kripto para birimlerinin oynaklığı göz önünde bulundurularak, potansiyel yatırımcıların dikkatli ve ihtiyatlı olmaları önemlidir. Bu fiyat artışı, Injective Protocol’ün gelecekteki başarısını ve INJ sahiplerinin potansiyelini yansıtan olumlu bir gelişmedir.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...