Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Hangi Altcoin Alınmaya Değer? Shiba Inu (SHIB) Bitcoin Savunucusu Tarafından Önerilen

SHIB BTC

 

  • Shiba Inu’nun fiyatı geçen hafta %12 arttı ancak 2021’deki en yüksek seviyenin altında kalmayı sürdürüyor.
  • Bitcoin’i ilk benimseyen Davinci Jeremie, Twitter’da SHIB’i destekleyerek kripto topluluğunda olumlu tepkilere yol açtı.
  • Jeremie daha önce Bitcoin’in büyüme potansiyelini doğru bir şekilde tahmin etmişti; BTC yakın zamanda 35.000 doları aştı.

SHIB’de tespit

Kripto ekosistemine girdiğinden beri memecoinler, artan volatiliteleri ve hızlı ve önemli kar elde etme potansiyelleri nedeniyle birçok yatırımcı ve tüccar için ilgi çekici olmuştur. Bu alanın varlıklarından biri de kendi kendini Dogecoin olarak ilan eden Shiba Inu (SHIB).

Fiyatı piyasada devam eden yükseliş hissini takip ederek son yedi gün içinde %12’nin üzerinde artış gösterdi. Ancak son zamanlardaki kazanımlarına rağmen SHIB, 2021’in sonunda kaydedilen ATH seviyelerinden çok uzak. O zamanlar koini çevreleyen heyecanın da şimdikinden çok daha yüksek olduğunu hatırlayın.

Bununla birlikte, Bitcoin’i ilk benimseyen ve X (Twitter) tanıtıcısını kullanan Davinci Jeremie, yatırımcıların hâlâ Shiba Inu’ya odaklanması gerektiğine inanıyor ve bu da toplumda SHIB’in gelecekte kuzeye yönelebileceği yönündeki coşkuyu tetikliyor. Gönderisi, şu anda hangi altcoin’in satın alınmaya değer olduğunu soran Slavik’e yanıt olarak geldi.

Davinci Jeremie’nin Shiba Inu’ya verdiği desteği öven kişilerden biri de Shibarium’un Pazarlama Stratejisti LUCIE idi. Diğer X kullanıcıları, gönderiden kısa bir süre sonra SHIB kervanına katıldıklarını açıkladılar.

BTC Konusunda Haklıydı (Şu An itibariyle)

Davinci Jeremie, kripto para birimi topluluğu genelinde, on yıldan fazla bir süre önce Bitcoin’e desteğini açıklamasıyla ve insanları birincil kripto para birimine yalnızca 1 dolar değerinde yatırım yapmaya teşvik etmesiyle tanınıyor:

“Bu sadece bir dolar, biraz bitcoin alın. Onu bir kenara bırakın, hiçbir işe yaramaz; kimin umrunda, değil mi? Sadece bir dolar harcadın. Bir dolara bir milyon satoshi alacaksınız ve benim görüşüme göre, BTC olacağı yere ulaştığında bu bir milyon dolar değerinde olacak.”

Önde gelen dijital varlığın değerlemesi, tavsiyesinden bu yana astronomik bir artış gösterdi ve yakın zamanda bir buçuk yıldan fazla bir süredir ilk kez 35.000 dolar seviyesini aştı. Bu artışa neyin sebep olduğunu öğrenmek isteyenler aşağıdaki son videomuza göz atabilirler:

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...