Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Crypto X’ten 11 Bitcoin Yarılanma Döngüsü Önerisi (Twitter)

bitcoin halving nedir.jpeg

Gelecek, geçene kadar garanti değildir, ancak başarılı kripto para yatırımcıları, bu tarihsel eğilimlerde yinelenen kalıpların ne kadar güçlü olduğuna güvendiler.

Eskiden Twitter olarak bilinen sosyal medya sitesi X’teki kripto fenomenlerinden 12 Bitcoin yarıya indirme döngüsü tavsiyesi:

1. Bu Yarılanma Döngüsünde Henüz Erken

 

Tüm zamanların en yüksek seviyesinin hemen ardından yeni sulara adım atmak ve BTC’ye uzun girişler yapmak yatırımcılara tuhaf gelebilir. Ancak deneyimli yatırımcıların bildiği ve yukarıdaki 2013 yılına kadar uzanan Bitcoin fiyat tablosundan da görebileceğiniz gibi, henüz erken.

Zararları durdurmayı ayarlayın, ticaret planları yapın ve piyasa ve haberlerden haberdar olun; ancak çekingen bir alıcı, Bitcoin’in son üç döngüde sahip olduğu dört yıllık modeli takip etmesi durumunda kripto borsalarındaki muazzam fiyat artışının sonuçlarını kaçıracaktır.

2. Asla Bitcoin’e Kısa Pozisyon Vermeyin

 

Bitcoin’e short pozisyon vermek kesinlikle tehlikelidir. Yatırımcılar böylesine riskli bir operasyonda ellerindeki tüm parayı kolaylıkla kaybedebilirler. Bitcoin’i tıpkı hisse senetlerinde olduğu gibi açığa sattığınızda, piyasaların fiyatı ne kadar yüksek aldığına bağlı olarak kayıplara maruz kalırsınız.

Bitcoin’in fiyatı düzenli olarak aniden ve şiddetli bir şekilde yükseliyor, bazen tek bir işlem gününde çift haneli yüzdesel artışlar gösteriyor. Sonuç olarak, Bitcoin short yatırımcıları portföylerindeki tüm parayı kolaylıkla kaybedebilirler.

3. Bitcoin, Altın ve Tasarruf

 

Bitcoin, spot altın fiyatlarından ve tasarruf hesabı getirilerinden inanılmaz, büyük ölçüde, şaşırtıcı ve neredeyse mucizevi bir şekilde daha iyi performans gösterdi. Aradaki fark o kadar büyük ki, ironik bir şekilde, pek çok potansiyel kullanıcıyı oyaladı.

Birçoğu, Bitcoin’e yapılan ROI yatırımlarının getirisi nedeniyle bunun gerçek olamayacak kadar iyi olduğuna inanıyor. İnternet öncesi, bunun gerçekten imkansız olduğu dünyaya alışkınlar.

Ancak bugün, her şeyin birbirine bağlı olmasıyla, özellikle yüksek değerli teklife sahip yıkıcı bir finansal ürün için, bu düzeyde bir büyümeyi sağlayacak türden bir para hızı ve ivme elde etmek mümkün oldu.

4. Yarılanma Mevcut Arzı Öldürüyor

 

Temel analistlerin ve uzun vadeli düşünenlerin, borsalarda işlem gören Bitcoin arzının üçüncü yarılanmadan bu yana azaldığının farkında olması iyi bir şey. Bu, Bitcoin fiyatlarının altında yatan ekonominin temel hesabında büyük bir değişiklik.

Borsadaki Bitcoin arzı ilk üç halvinge kadar arttı. İkinci yarılanmanın ardından mevcut arz bir miktar düştü ancak üçüncü yarılanmadan çok önce tekrar artmaya başladı. Ancak üçüncü yarılanmanın ardından ticaret arzları düştü ve düşüş durmadı.

BTC fiyatlarını arz ve talebe göre tahmin ederseniz, bu, sert cüzdanları olan spot Bitcoin sahipleri, kripto borsa Bitcoin tüccarları ve portföylerinin %1,5’inin Fidelity veya BlackRock ile bir spot ETF’ye taşındığı saygın arkadaşları için inanılmaz derecede yükseliş anlamına gelir.

5. Yarılanma Döngüsü Takvimi

 

 

6. Bitcoin Maksimalist Zaman Çizelgesi

 

7. 2030 Fiyat Hedefi: 682 Bin Dolar

 

8. Polaroid İnfografik: Hala Kısa Bitcoin

 

9. Her 8.000 Kişiye 21 BTC

 

10. Bitcoin ve Dolar

 

11. Bitcoin ve Altın

 

Crypto X’ten (Twitter) 11 Bitcoin Yarılanma Döngüsü Önerileri yazısı ilk olarak CryptoPotato’da ortaya çıktı.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir? WSM Token Airdrop WSM Token Nereden Satın Alınır ? WSM OKX Borsasında Listelendi WSM Token Yorum WSM Token Nedir? WSM...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...