Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Circle, XRP Defterine USDC Entegrasyonunu Değerlendiriyor, AI Altcoin Ön Satışına Coşkulu Finansman Akıyor

usd coin.webp

Post Circle, XRP Defterine USDC Entegrasyonunu Değerlendiriyor, AI Altcoin Ön Satışına Coşkulu Finansman Akıyor İlk olarak Coinpedia Fintech Haberleri’nde göründü

USDC’yi başlatan blockchain ödeme şirketi Circle, şimdi ABD doları tutarındaki stablecoin’ini Ripple (XRP) Ledger’a getirme olasılığını düşünüyor.

XRP Ledger (XRPL), çok fazla güvenlik, hızlı işlem ve düşük işlem ücreti sağlayan, kripto alanındaki en çok yönlü blok zincirlerden biri olarak ortaya çıktı. Dünya çapında 1.500’den fazla proje, yetenekleri nedeniyle şu anda XRP’nin Ledger’ından yararlanıyor.

Ancak Ripple, Tron ve Algorand gibi daha küçük projelerin bunu yapabilmesine rağmen iki stabilcoin olan Circle ve Tether’i (USDT) ekosistemine çekemedi.

Stablecoin’leri XRP ekosistemine getirmenin savunucusu Panos Mekras, USDC’nin neden henüz XRPL’de olmadığına dair fikir edinmek için yakın zamanda Circle’a e-posta gönderdi. Circle, soruşturmasına USDC’yi XRP Ledger da dahil olmak üzere daha fazla blok zincirine eklemekle ilgilendiklerini ifade ederek yanıt verdi.

Ripple Labs, XRPL’yi genişletmenin yollarını aramaya devam ederken, InQubeta (QUBE) biri olarak ortaya çıktı en iyi altcoinler Ön satış, başlangıçtaki 10 milyon dolarlık finansman hedefinin hemen üzerine çıkarken satın almayı planlıyor. Şu anda 12 milyon dolardan fazla para toplandı ve ön satış sırasında 18,3 milyon dolar toplayan Ethereum (ETH) ağı gibi önde gelen kripto para birimlerinin ICO’su kadar sermaye üretme yolunda ilerliyor.

Şu anda yatırım yapılabilecek en iyi kripto paralar: Hevesli yatırımcıların 2024’te InQubeta’yı (QUBE) dolar sınırını aşması bekleniyor

Qubeta’da Bu yatırım firmalarının çoğunun sahip olduğu keyfi gereksinimleri karşılayamadıkları için geleneksel yapay zeka (AI) yatırım fırsatlarına erişemeyen yatırımcılara sunduğu çözüm sayesinde 2024 yılında büyük bir büyüme elde etmesi bekleniyor.

Bu tür insanların şu anda yeni ortaya çıkan yapay zeka girişimlerine yatırım yapma yolu yok ancak InQubeta, Ethereum (ETH) barındırılan ağıyla bazı şeyleri değiştirmeyi planlıyor.

Yapay zeka alanı, teknolojiye yapılan yatırımların 120 milyar doları aşmasıyla son birkaç yılda büyük yatırımcıların ilgisini çekti. Analistler, 2030 yılına kadar yapay zekaya 1,5 trilyon dolardan fazla para akacağını tahmin ediyor ve InQubeta’yı, yapay zeka yatırımlarına erişimi kolaylaştırmaya odaklanan tek kripto para birimi olarak muazzam bir büyüme için konumlandırıyor.

Bugün ortaya çıkan yapay zeka şirketlerinden bazıları, gelecekte endüstrileri dönüştürecek çözümler sunmaya devam edecek ve yatırımcıları yatırım yapmaya yönlendirecek. nesil zenginliği. InQubeta, bu tür yatırım fırsatlarına erişimi demokratikleştirecek NFT pazaryeri hizmete açıldı.

ERC20 madeni paralarıyla desteklenen merkezi olmayan yatırımlar

InQubeta ekosisteminde bağış toplamak isteyen yapay zeka girişimleri, pazar yerinde bağış toplamaya uygun olup olmadıklarını belirlemek için denetleniyor. Temizlendikten sonra, özsermaye ve ödüle dayalı yatırımlar sunan, takası mümkün olmayan tokenlar oluşturabiliyorlar.

Yatırımcılar, fon yaratan farklı şirketler hakkında bilgi edinebilir. NFT Pazar yeri ve bunlarla ilgili uzman görüşlerini okuyun. Hisselerinin bir kısmını satın alarak istedikleri AI şirketine yatırım yapabilirler. NFT’ler. Fraksiyonelleştirme bunu mümkün kılar.

Yatırımcılar QUBE’yi alıp tutarak da büyük getiriler elde edebilirler. Ön satış dokuzuncu aşamasına girerken tokenlar şu anda 0,028 dolardan satılıyor ancak yıl bitmeden bir dolar kadar yüksek bir seviyeye ulaşabilirler.

hemen-qube-satın al

Circle, Ripple Lab’in devam eden sorunlarının muhtemelen USDC’nin XRP Ledger’da başlatılamamasının nedenlerinden biri olduğunu kabul etmese de, bir rol oynamış olabilir.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) ile hukuki mücadelesi devam ederken, projenin diğer altcoinlerin son altı ayda elde ettiği büyük kazanımlardan yararlanmasını bile engellediği için projeyle ilgili pek çok belirsizlik var.

Özet

XRP ve QUBE ikidir en iyi altcoinler farklı nedenlerden dolayı şimdi satın almak için. XRP’nin büyümesi son zamanlarda yavaş olmuş olabilir, ancak yasal sorunlar çözüldüğünde fiyatlarının hızla artması muhtemeldir. QUBE, kullanıcılarına sunmayı planladığı yapay zeka yatırımlarına kolay erişim sayesinde yüzde 1.000’e varan büyüme hedefliyor.

InQubeta Ön Satışını Ziyaret Edin

InQubeta Topluluklarına Katılın

Kaynak : CoinPedia

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...