Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Büyük Altcoinler Mayıstan Önce 2 Kat Yükselecek

Altseason 2024 Top Altcoins to Consider For Quick Profits in March.png

Majör Altcoinlerin Mayıs Öncesinde 2 Kat Yükseleceği yazısı ilk olarak Coinpedia’da çıktı Fintech News

  • Bitcoin fiyatının önümüzdeki haftalarda sağlam bir destek seviyesi oluşturmasının ardından kripto para rotasyonunun artması bekleniyor.
  • Altsezonun ikinci dalgasının yakın vadede gerçekleşmesi bekleniyor.
  • Meme coin çılgınlığının yükselişi yakın geçmişte yeni yatırımcıların dikkatini çekti

Kripto para piyasası son 24 saat içinde kaldıraçlı tüccarlardan 650 milyon dolardan fazla paranın nakde çevrilmesiyle dalgalı kaldı. Makro boğa koşusu parabolik finansal aşamaya hazırlanırken, Bitcoin (BTC) fiyatı altcoin piyasasını önemli bir sarsıntıya uğrattı. Üstelik Bitcoin fiyatı, MicroStrategy ve BlackRock liderliğindeki kurumsal yatırımcıların artan talebine rağmen önümüzdeki günlerde 60.000 doların altına düşeceği sinyallerini verdi.

Kısa vadeli kripto volatilitesi, trader’ları altcoin piyasasındaki potansiyel olarak karlı kurulumlara yönelmekten, alt sezonun ikinci turunu beklemekten caydırmadı.

Ethereum Piyasa Dinamikleri

Ethereum ağı, geçen yıl Dencun yükseltmesi olarak adlandırılan ve klasik bir haber satma etkinliğine dönüşen Şangay yükseltmesinden bu yana en büyük yükseltmesini tamamladı.

Ancak Ethereum topluluğu, spot Bitcoin ETF’lerinin yakın zamanda onaylanmasına dayanan spot Ether borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) Mayıs ayına kadar onaylanmasını bekliyor. Dahası, BlackRock liderliğindeki spot Bitcoin ETF’leri için başvuruda bulunan ve başarılı olan aynı fon yöneticileri, şimdi de spot Ether ETF’leri sunmak için yarışıyor.

Yakın Vadede En İyi Altcoinler Ethereum’u Geride Bırakacak

Önde gelen kripto para tüccarı takma adı The BitWhale’e göre, üst düzey altcoinlerin Mayıs ayından önce Ethereum’u gölgede bırakmasını bekliyor. En çok tercih ettiği isimler arasında Polygon (MATIC), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) yer alıyor.

Buna ek olarak, kripto analisti, Manta Network (MANTA) gibi ikinci katman (L2’ler) projelerinin, altcoin rallisinin yaklaşan ikinci oturumunda Ethereum’a karşı 2 kat artış kaydetmesini bekliyor.


Kaynak : CoinPedia

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...