Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

BONK Meme Coin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı !

BONK ATH CB 2.jpg

 

  1. Bonk Inu’nun Olağanüstü Büyümesi: Bir Solana memecoin’i olan Bonk Inu (BONK), tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi, bir günde %35 ve 30 günde %1.000 artış göstererek piyasa değerine göre 81. en büyük kripto para birimi oldu.
  2. Genel Kripto Piyasası Artışı: Bitcoin ve Ether gibi büyük varlıkların da dahil olduğu kripto para piyasası bu yıl önemli bir büyüme yaşıyor.
  3. Memecoinlerde Yükselen Trend: Memecoin’ler, özellikle Dogecoin ve Shiba Inu, kayda değer fiyat artışlarına tanık oluyor; Toshi ve Myro gibi daha az bilinen koinler bile önemli kazanımlar gösteriyor.

 

Kripto para piyasası, Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Solana (SOL), Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve diğer birçok önde gelen dijital varlığın bu yıl görülmemiş zirvelere ulaşmasıyla son zamanlarda patlama yaşıyor.

Ancak bir token hepsini gölgede bıraktı ve adı Bonk Inu (BONK). Solana memecoin’i (CoinGecko’nun verilerine göre) son 24 saatte %35’lik bir artış kaydettikten sonra bugün (8 Aralık) tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı.

Aynı zamanda piyasa değeri 750 milyon doları aşarak varlığı tüm sektördeki en büyük 81’inci varlık haline getirdi.

Fiyat patlaması geçen ay başladı ve koinin son 30 günde %1.000’in üzerinde artış göstermesiyle gerçekleşti. BONK’un başarısı memecoin dünyasını çevreleyen genel bir heyecanla örtüşüyor.

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere bu türden önde gelen tokenler, haftalık bazda sırasıyla %15 ve %20 artışla önemli fiyat artışları yaşadı.

Toshi (TOSHI) ve Myro (MYRO) gibi daha az bilinen diğer memecoinler, son yedi gün içinde üç haneli artışlar bile kaydetti.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...