Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Alt Coin

Bone Token Nedir? Bone ShibaSwap Nedir?

Bone token, Ethereum ağı üzerinde çalışan bir kripto para birimidir. Bone token, Shiba Inu ekosisteminin bir parçası olarak, ShibaSwap adlı merkezi olmayan borsada kullanılmaktadır. Bone token, ShibaSwap’te likidite sağlayan veya stake eden kullanıcılara ödül olarak verilmektedir. Bone token, Shiba Inu ve Leash tokenlerinin yanı sıra, Shiba Inu ekosisteminin üçüncü yerel tokenidir.

bone token nedir
bone coin yorum

Bone token nedir ?

Bone token nedir, Binance Smart Chain üzerinde çalışan bir kripto para birimidir. Bone token, Shiba Inu (SHIB) ve Leash tokenlerinin yan ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Bone token, ShibaSwap adlı merkeziyetsiz borsada kullanılan bir yönetim tokenidir. Bone token sahipleri, ShibaSwap platformunda karar alma süreçlerine katılabilir, platformun gelirlerinden pay alabilir ve diğer avantajlardan yararlanabilirler.

Bone tokenin özellikleri nelerdir?

Bone tokenin en önemli özelliği, ShibaSwap platformunun yönetimini sağlamasıdır. Bone token sahipleri, platformun geleceğini şekillendirmek için oylama yapabilir, önerilerde bulunabilir ve tartışmalara katılabilirler. Bone token sahipleri ayrıca, platformun ürettiği gelirin %1’ini paylaşır. Bu gelir, SHIB, LEASH ve BONE tokenlerinden oluşur.

Bone tokenin bir diğer özelliği de, platformda sağlanan çiftlik faaliyetlerine katılmak için kullanılabilmesidir. Çiftlik faaliyetleri, kullanıcıların belirli token çiftlerini kilitleyerek (stake) yeni tokenler kazanmalarını sağlayan bir yöntemdir. ShibaSwap platformunda, kullanıcılar SHIB-BONE, LEASH-BONE ve DAI-BONE gibi çiftleri kilitleyerek (stake) daha fazla BONE kazanabilirler.

Shiba Bone Token Nereden Alınır?

Shiba Bone Token satın almak için, öncelikle bir kripto para cüzdanı edinmeniz ve bu cüzdana Ethereum (ETH) yatırmanız gerekir. Ardından, ShibaSwap web sitesine giderek, ETH’yi Shiba Bone Token ile takas edebilirsiniz. Shiba Bone Token satın alırken, işlem ücretlerine ve fiyat dalgalanmalarına dikkat etmeniz önemlidir.

Bone Coin Binance Ne Zaman Gelecek?

Bone ShibaSwap yükselen grafiği ile birlikte dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı bir çok borsa tarafından listelendi fakat Binance bone coini ne zaman listeleyeceğine dair her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Bone Token Hangi Borsada  Var?

Bone token Huobi, Bitget , OKX , Gate.io, Shibaswap ve Uniswap borsalarında işlem görmektedir alım satım işlemi yapılabilmektedir. Hacim ve işlem derinliklerini görmek için https://coinmarketcap.com/tr/currencies/bone-shibaswap/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bone tokenin geleceği nasıldır?

Bone tokenin geleceği, büyük ölçüde ShibaSwap platformunun başarısına bağlıdır. ShibaSwap platformu, SHIB ve LEASH gibi popüler kripto para birimlerinin arkasındaki topluluğun desteğiyle gelişmektedir. Platform, kullanıcılarına cazip getiriler sunmakta ve merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında rekabet etmektedir.

Bone tokenin fiyatı ise, arz ve talep faktörlerine göre değişmektedir. Bone tokenin toplam arzı 250 milyon adettir. Bunun 150 milyonu çiftlik faaliyetleriyle dağıtılacak, 50 milyonu yönetim için ayrılacak ve 50 milyonu da geliştirme fonuna aktarılacaktır. Bone tokenin talebi ise, platformun kullanımı ve popülaritesiyle artacaktır.

Bone token hakkında daha fazla bilgi edinmek için, resmi web sitesini https://shibaswap.com/ ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...