Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

BNB Chain Güvenli Çoklu İmza Cüzdan Hizmetini Başlatıyor

BNB Chain Guvenli Coklu Imza Cuzdan Hizmetini Baslatiyor.jpg

 

Güvenliği artırmak amacıyla BNB Chain, yakın zamanda BNB Safe{Cüzdan} olarak bilinen güvenli bir çoklu imza cüzdan hizmetini kullanıma sundu.

Bu hizmet, Gnosis Safe protokolü üzerine kurulmuştur ve artık hem Binance Smart Chain (BSC) hem de opBNB ağlarından erişilebilir durumdadır.

Gnosis Güvenli Çoklu İmza Cüzdanı

BNB Chain yakın zamanda Gnosis Safe protokolü üzerine kurulu, BNB Safe{Cüzdan} adı verilen çoklu imzalı bir cüzdan hizmetini başlattı. İkincisi, üst düzey güvenlik özellikleri, sağlam erişim kontrolü ve gelişmiş yürütme mantığıyla bilinen bir akıllı sözleşme cüzdanıdır.

Öne çıkan özelliklerinden biri, birden fazla cüzdanın bir veya daha fazla sahip tarafından kontrol edilmesine izin vererek ekstra bir güvenlik katmanı ekleme yeteneğidir.

Bugün BNB Safe{Cüzdanını} piyasaya sürüyoruz 🔒

Çoklu imzalı cüzdanımız Gnosis Safe protokolünü temel alır ve artık BSC + opBNB’de yayındadır. Dijital varlıkları yönetmenin güvenli bir yolunu sunar!

BNBChain’in Güvenli çoklu imza cüzdan hizmeti, kullanıcı odaklı güvenlik önlemleriyle dijital varlık depolama olanağı sunar. Kullanıcılar, sahip hesaplarını seçerek ve işlemler için gereken minimum onay sayısını belirterek güvenlik tercihlerini özelleştirebilir.

BNB Zinciri çoklu imzasını kullanmaya başlamak için cüzdan hizmeti için kullanıcıların bir Kasa oluşturması gerekmektedir. Gnosis Safe, Ethereum (ETH), zkSync, Arbitrum, BNB Smart Chain, EVM ve Ethereum Mainnet dahil olmak üzere çeşitli ağlarda varlıkların merkezi olmayan bir şekilde saklanmasını ve yönetilmesini sağlayan bir protokol ve platformdur.

Güvenli Cüzdan olarak bilinen web3 özellikli aracı, DeFi ve web3 ekosistemiyle etkileşimi basitleştirerek, güvenlik Varlıkların değerlendirilmesi ve kooperatif varlık yönetiminin teşvik edilmesi.

BNB Zincirinde Güvenlik İhlalleri

Son yıllarda BNBChain ağını hedef alan çok sayıda güvenlik ihlali ve saldırıya tanık olundu ve bu durum kullanıcıların varlıklarının güvenliğine ilişkin endişeleri artırdı. Dikkate değer olaylar arasında, Vyper programlama dilindeki güvenlik açıklarının kripto para birimiyle sonuçlandığı Temmuz 2023’te BSC’deki Vyper Copycat Exploit yer alıyor. Çalınması.

Ek olarak, Ekim 2022’de Binance‘e (BNB) düzenlenen büyük bir saldırı, bilgisayar korsanlarının BNB ağındaki zayıflıklardan yararlanarak önemli mali kayıplara yol açtığını gördü.

Eylül 2023’te, daha önce Stake kumarhanesini 41 milyon dolar karşılığında hedef alan bilgisayar korsanları, yaklaşık 328.000 milyon dolar değerinde BNB (BNB) ve Polygon (MATIC) tokenlerini ele geçirdi ve ekosistem içinde sağlam güvenlik önlemlerine duyulan ihtiyacı daha da vurguladı.

Bir bloga göre postalamak BNB Chain tarafından, BNB Safe{Cüzdan}’ın tanıtılmasıyla BNB Chain, kullanıcılara dijital varlıklarını yönetmek için güvenli ve güvenilir bir çözüm sunmayı ve giderek daha karmaşık ve zorlu bir kripto ortamında gönül rahatlığı sunmayı amaçlamaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...