Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

Bitcoin (BTC) Fiyatı 41 Bin Dolara Düşerken Kripto Piyasaları 50 Milyar Dolar Kaybetti

bitcoin (BTC) fiyatı 41 000 dolara düştü
bitcoin (BTC) fiyatı 41 000 dolara düştü

Bitcoin’in fiyatı hafta sonu 43.000 doların üzerine çıkamadı ve ardından gelen reddedilme, Bitcoin’i 5 günün en düşük seviyesi olan 41.000 doların biraz altına itti.

Altcoinler de geri çekilmeye devam ediyor; SOL 70 dolara düşerken Cardano ve Avalanche %5’ten fazla düştü.

BTC 41 bin dolara düştü

Geçen Pazartesi, birincil kripto para biriminin saatler içinde 3.000 doların üzerinde düşmesine neden olan büyük bir fiyat düşüşüyle ​​başladı. Bir gün sonra varlık 40.250 dolara düştü.

Boğalar bu noktada hızlandı ve Çarşamba gününe kadar 43.000 doların üzerine çıkmayla sonuçlanan etkileyici bir yükseliş kaydetti. ABD TÜFE rakamları ve ardından gelen FOMC toplantısı hafta ortasında çok fazla dalgalanma yaratmadı ancak Defter zayıflıkları fiyatın anında 41.500 dolara düşmesine neden oldu.

BTC kayıpların çoğunu telafi etmeyi başardı ve hafta sonu 42.000 dolar civarında kaldı. Cumartesi günü 43.000 doları aşmaya çalıştı ancak başarısız oldu. Bunu takip eden reddedilme onu saat önce 40.750 dolara sürükledi.

Şu an itibariyle Bitcoin 41.000 doların biraz üzerinde işlem görüyor ancak piyasa değeri 805 milyar dolara düştü. Ancak altcoinler üzerindeki hakimiyeti biraz soluklandı ve CMC’de %52’ye çıktı.

Altcoinler Kırmızıda Ticarete Devam Ediyor

Alternatif paraların çoğu hafta sonundan bu yana kırmızı renkte duruyor ve son 24 saatte de durum farklı değil. Ethereum şu anda %2 düştü ve 2.200 doların çok altında bulunuyor. Binance Coin (-%1,5) 240 doların altına düştü.

Ripple, Dogecoin, Polkadot ve Polygon’dan daha da fazla günlük düşüş geliyor. Solana gün içinde %5 kayıpla 70 doların biraz altına düştü.

Cardano ve Avalanche, daha büyük altcoinlerden en fazla düşüşü yaşadı. ADA %6 düşüş yaşarken AVAX değerinin %9’unun silindiğini ve 40 doların altında işlem gördüğünü gördü.

Tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri, dünün en yüksek seviyesi olan 1,6 trilyon dolardan bu yana 50 milyar dolar azalarak CMC’de 1,550 dolara geriledi.

İlginizi Çekebilir: BONK Coin Nedir ? Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...