Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Alt Coin

Altcoin Piyasalarındaki Güncel Gelişmeler

altcoin gelişmeler güncel
altcoin analiz yorum

Altcoin Piyasalarındaki Güncel Gelişmeler

Cardano ADA

Geçen ay altcoin, Cardano Blockchain ağında önemli bir büyüme gerçekleşti. Cardano Vakfı’nın yayımladığı verilere göre, ağda 8 milyondan fazla yerel token ve yerel varlıkların %2’den fazlası artarak yeni bir zirve kaydetti. Ayrıca, geçen ay itibariyle Cardano ağı üzerindeki cüzdan sayısı 4 milyonu aştı ve ağda kilitlenen toplam değer de 380 milyon ADA’ya yaklaştı.

Ancak Cardano ağındaki bu büyümeye rağmen, ağın yerel varlığı uzun süredir fiyatlanmıyordu. Mart ayında ADA iyi bir performans sergiledi ve fiyatı %30 değer artışıyla 0,4 $ seviyesine kadar yükseldi.

Shiba Inu

Diğer bir taraftan altcoin, Shiba Inu havuzu olan Uniswap V3’teki SHIB-WETH havuzu toplam değerinde %70’lik bir düşüş kaydetti. Kilitli toplam değer 10,8 milyon dolardan 1,8 milyon dolara geriledi. Bu durum, varlıkların likiditesinin düşük olması nedeniyle ticareti ve token fiyatını olumsuz etkileyebilir. Ancak, SHIB havuzundaki yıllık getiri arttı, bu da yatırımcılar için cazip olabilir ve Uniswap ağı üzerinde SHIB havuzunun yeniden dolmaya başlayacağı görülebilir.

Crypto.com, BONE ve SHIB tokenlerine bağlı işlemleri başlatarak büyük bir kripto borsası olarak Shiba Inu ekosistemi için önemli bir hizmet sunmaya başladı. Borsa, ayrıca BONE/SHIB işlem çiftini açarak diğer kripto borsaları arasında bir ilke imza attı.Shıb metaverse olan Shibaryum yayınlandıktan sonra fiyatta yukarı yönlü bir hareket beklenmektedir.

VeChain

Çin pazarının milyar dolarlık bir endüstri olduğu göz önüne alındığında, Blockmeme’nin VeChain ile yaptığı bu ortaklık anlaşması, markanın pazarda yerini sağlamlaştırmasına yardımcı olacak. Blockmeme’nin doğal estetiği ve yeni nesil tarafından tercih edilen tasarımları ile birlikte, VeChain’in sahteciliğe karşı doğrulama çözümü markanın ürünlerinin orijinalliğini garanti altına alacak ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunacak.

Sandy Pan, Blockhain teknolojisinin markanın vizyonuyla uyumlu olduğunu ve daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunacağını belirtirken, VeChain’in sağlayacağı Blockchain çözümü sayesinde markanın orijinalliği korunacak ve standartların üzerinde bir uygulama geliştirilecek. Bu ortaklık anlaşması, Blockmeme’nin Çin pazarında güvenilir bir marka olarak konumlanmasına yardımcı olacak ve markanın büyümesine katkı sağlayacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...