Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

ADA Coin 2025’e Kadar %10.000 Artış Mümkün mü?

ADA Coin 2025 Tahmini
ADA Coin 2025 Tahmini

 

  • ADA’nın Son Performansı: Cardano’nun ADA’sı önemli bir büyüme kaydetti, yatırımcıların ve analistlerin dikkatini çekti ve çeşitli fiyat tahminlerine yol açtı.
  • FieryTrading’in Tahmini: Analist FieryTrading, potansiyel bir boğa koşusunu gösteren kalıplara dayanarak ADA’nın 2025 yılına kadar mevcut fiyatından %10.000 artışla 35 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.
  • Diğer Analist Tahminleri: Ali ve Lucid’in de aralarında bulunduğu diğer kripto para analistleri de yakın gelecekte 10 ila 30 dolar arasında değişen tahminlerle ADA için yükseliş tahminlerinde bulundular.

ADA 35 Dolara Ulaşacak mı?

Cardano’nun yerel tokenı ADA, son zamanlarda en iyi performans gösteren kripto varlıklarından biri oldu ve dijital varlık endüstrisindeki yatırımcıların, tüccarların ve katılımcıların büyük ilgisini çekti. Bu nedenle varlık, çok sayıda analistin fiyat tahminlerinin ana konusu haline geldi.

FieryTrading tanıtıcısını kullanan kişiye göre ADA, hızla yükselmek iki yıl içinde 35 dolara çıktı; bu, mevcut değerlemeyle karşılaştırıldığında %10.000 gibi şaşırtıcı bir artışı temsil ediyor. Analist tahminlerini boğa koşusunun başlangıcına işaret eden belirli paralel kanallara dayandırdı.

“Desen artık onaylandığına göre bir sonraki boğa piyasası zirvesine bakabiliriz. Boğa piyasasının zirvesinin 2025’te bir yerde olacağını ve ADA’nın bu modeli izlemeye devam edeceğini varsayarsak, ADA’nın 35 doların üzerinde bir yerde zirveye çıkacağını varsayabiliriz.”

Cardano’nun kripto parası geçtiğimiz ay neredeyse %50 arttı ve geçen hafta bir noktada (CoinGecko verilerine göre) neredeyse 0,40 dolara ulaştı. Ancak son birkaç günde hafifçe düştü ve şu anda 0,36 dolar civarında işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir:  Celestia Coin (TIA) Nedir ? Celestia Coin Yorum Ve Geleceği 

ADA Coin Tahminleri

X tanıtıcılarını kullanan popüler kripto para birimi analistleri Ali ve Lucid’in de tasavvur edildi ADA yakın gelecekte görülmemiş fiyat seviyelerine ulaşacak. İlki, varlığın 2024’ün sonuna kadar 10 dolara yükselebileceğini düşünürken, ikincisi daha da iyimserdi ve 30 dolara patlayabileceğini iddia ediyordu.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...