Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

2024 İçin Süper Boğa Ripple (XRP) Fiyat Tahmini

Ripple (XRP) Fiyat Tahmini
Ripple (XRP) Fiyat Tahmini

 

  • XRP, ağustos ayından bu yana en yüksek seviyesi olan 0,62 doları aştı ve olumlu piyasa hissiyatıyla 0,60 dolara kadar hafif bir düşüşe rağmen yükselişini sürdürüyor.
  • Analist Dark Defender, potansiyel yükselişin hafta sonuna kadar 0,66 dolara çıkacağını öngörüyor ve uzun vadeli iyimser bir tahminle, eğer 1,88 Dolar Fibonacci seviyesini aşarsa 18,22 Dolara ulaşacak.
  • Analist CrediBull’un daha ihtiyatlı bir tahmini, XRP’nin 0,40-0,50 dolar destek bölgesinin üzerinde kalması koşuluyla 2024 yazına kadar potansiyel olarak 0,90 dolara yükseleceğini öngörüyor.

XRP %3.000 oranında Skyrocket’a mı geçecek?

Ripple’ın yerel tokeni XRP, yakın zamanda 0,62 dolar seviyesini aştı (Ağustos ayından bu yana ilk kez) ve son birkaç haftanın en iyi performans gösteren kripto varlıkları arasında yer aldı. Bugünkü yaklaşık 0,60 dolara kadar hafif bir düşüşe rağmen (CoinGecko verilerine göre), kripto paraya ilişkin genel algı yükselişe devam ediyor.

X (Twitter) aracını kullanan popüler bir analist Dark Defender, inanıyor XRP, bu hafta sonuna kadar 0,66 dolara doğru bir yükselişe ve sonraki aylarda da bir patlamaya hazırlanıyor. “Kısa vadeli bir hedef” olarak belirlenen 1,88 Dolar Fibonacci hedefinin üzerinde kapanacağını varsayarak yükseliş trendinin 18,22 Dolara kadar devam edebileceğini düşünüyorlar.

“0,66 doları ortadan kaldırdıktan sonra 1,05 dolarda bir orta seviye direncimiz var. Alt Dalga 3’ün 3 ana hedefi olduğundan XRP’nin 1 dolar seviyesinde uzun süre kalacağını düşünmüyorum: 1,88 dolar, 5,85 dolar ve 18,22 dolar Par/SAR göstergesinin yakında yeşile dönmesi bekleniyor, bu da harekete hacim katacak. Haftalık olarak Ichimoku’nun üzerindeyiz, bu da olumlu bir durum” diye tahminde bulundu analist.

Daha Gerçekçi Bir XRP Tahmini

18 dolarlık fiyat etiketi biraz mantıksız gelse de, başka bir analist (X’te CrediBull adında) ortaya konuldu oldukça makul bir tahmin.

Onlara göre XRP, 0,40-0,50 dolar direnç seviyesinin üzerinde kalması durumunda 2024 yazında 0,90 dolara yükselebilir.

Devam eden yılın geri kalan aylarında Ripple tokeninin kuzeye doğru ilerleyip ilerlemeyeceğini öğrenmek isteyenler aşağıdaki özel videomuza göz atabilirler:

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...