Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

20 Aralık’ta Satın Alınacak En İyi Altcoinler: NEAR, DIA, AVAX

altcoins 5.jpg

 

Piyasadaki durgunluklar geçen haftanın sonlarından bu yana kripto piyasasını karakterize etmeye devam etti. Bitcoin fiyatı artıyor 44.000 dolarlık direnci test edecek ve desteği 40.000 dolarda teyit edecek. Piyasadaki belirsizliklerin ortasında yatırımcılar, yalnızca kısa vadeli kazançlar hakkında değil, aynı zamanda 2024’te beklenen boğa koşusu hakkında da spekülasyon yaparken, Aralık ayında satın alınabilecek en iyi altcoinlerden bazılarını belirleyebildiler. NEAR Protokol (NEAR)DIA ve Avalanche (AVAX) Çarşamba günü en yüksek getiriyi sağlayan önde gelen yatırımlardan bazıları olarak öne çıkıyor.

ETF Onayı Yaklaşırken En İyi Altcoinler Yükseliyor

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ocak ayında ilk Bitcoin spot borsa yatırım fonlarına (ETF’ler) yeşil ışık yakması bekleniyor. Bu ilk onay beklentisi, Ekim ortasından bu yana kripto fiyatlarını artırıyor.

@CryptoBusy gibi analistler “Bitcoin spot ETF’nin %99,9 oranında tamamlanmış bir anlaşma olduğuna” inanıyor. Piyasada tanık olunan durgunlukların, kurumların “çok daha düşük bir fiyata girebilmek için FUD yaratmasından” kaynaklandığını savunuyor.

Ocak ayında Bitcoin fiyatının öncülüğünde onayın ardından kripto fiyatlarının patlaması bekleniyor. Yatırımcılar NEAR, DAI ve AVAX gibi önde gelen altcoinlerde erken pozisyon almayı düşünebilir.

Near Protokol Aralık Ayında Satın Alınacak En İyi Altcoinler Listesinin Başında

Near Protokol fiyatı, aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi bir bayrak modelinin üzerinde önceki yükseliş eğiliminin devam etmesinin ardından Çarşamba günü %26 artışla 3 dolara yükseldi.

Blockchain geliştiricilerinin, “Blockchain İşletim Sistemi” hizmetlerinden yararlanan farklı protokoller üzerinde merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturmaya ve dağıtmaya çalışırken girişimlerini desteklemesiyle bilinen token, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 dolardan %85 düştü.

Near Protokolü geçen hafta değerinde %35 oranında artış gördü ve bu da kümülatif olarak tahakkuk eden toplam kazancı iki haftada %32’ye ve geçen ay %45’e çıkardı.

Henüz NEAR’da uzun pozisyonlara girmeyen yatırımcılar, fiyat daha yüksek bir desteği, tercihen 3 doların üzerinde bir desteği teyit edene kadar beklemeyi düşünmelidir. Bu destek, sahiplerini daha fazla NEAR tokenı satın almaya çağırırken, yıl sonundan önce 10 doları ve 2024’te ATH’yi hedefleyen bir kırılma olacağını öngörüyor.

Protokole Yakın fiyat tablosu

Para Akışı Endeksi (MFI), aşırı alım bölgesine doğru yükselirken NEAR’daki yükseliş tezini destekliyor. Arka rüzgarın şiddeti arttıkça, Protokole Yakın 2024’te spekülasyon için Aralık ayında satın alınabilecek en uygun altcoinlerden biri olmaya devam ediyor.

Yatırımcılar En İyi Altcoinleri Alırken DIA %55 Arttı

Kriptoya yatırım yapmak özellikle acemi yatırımcılar için göz korkutucu olabilir. Bu nedenle, sağlam teknolojilerle desteklenen projeleri tek tek seçmek ve gerçek dünya sorunlarını çözmek, gürültüyü ortadan kaldırmanın ve toparlanması muhtemel tokenleri belirlemenin yollarından biridir.

24 saat içinde %55 artışla 0,5 dolara ulaşan bir token olan DIA, blockchain alanındaki geliştiricilere web3 için özelleştirilebilir, zincirler arası ve şeffaf uçtan uca oracle’lar sağlamasıyla benzerleri arasında öne çıkıyor.

X’te yayınlanan verilere göre “DIA, halihazırda entegre edilmiş 40’tan fazla zincirle yeni zincir entegrasyonları ve ortaklıklar açısından çok verimli bir yıl geçirdi.”

Örneğin Boba Ağı ile entegrasyon, $BobaETH ve $BobaBNB’ye yüksek frekanslı oracle’lar getirdi ve bu da merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarını geliştirdi.

Diğer protokol entegrasyonları arasında Aleph Zero, Line Network, Vara Network, Base Network ve Polygon zkEVM yer alıyor.

Bu arada, aşırı alımdaki Göreceli Güç Endeksi (RSI) nedeniyle bazı yatırımcılar bu durumu değerlendirebilir. DIA’yı satıyorum kazançları kilitlemek, böylece tokenin 0,5 $, 0,55 $ ve 0,65 $ seviyesinde karşılaşabileceği genel baskıya katkıda bulunmak.

DIA fiyat grafiği

DIA, 1 doların üzerindeki zirveleri hedeflediğinden, yükseliş trendinin geçerliliğini tespit etmek için 5 doların üzerinde bir günlük kapanış gerekiyor.

Aksine, günü 0,5 doların altında kapatmak, daha fazla yatırımcıyı sermayelerini ve karlarını korumak için satış yapmaya zorlayabilir. Satış baskısı artarsa ​​DIA, bir sonraki kırılmadan önce daha fazla likidite toplamak için 0,4 dolar, 0,35 dolar ve 0,3 dolar gibi fiyat seviyelerini geçebilir.

Avalanche Fiyat Tahmini: AVAX 100 Dolara Bir Engel Uzakta mı?

Yatırımcılar kapışıyor Çığ (AVAX) ‘birinci sınıf altcoin raflarından’ büyük bir yükselişe neden oldu ve Ekim ayında 9 dolardan bu yazının yazıldığı sırada 44 dolara kadar yükselişlere tanık oldu.

Yükseliş trendi, Avalanche’ı destekleyen sağlam teknolojiye ve canlı ekosisteme, ancak en önemlisi fırsatları kaçırma korkusuna (FOMO) bağlanabilir. Yatırımcılar, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 144 doları dikkate alarak AVAX’ı 2024’teki boğa koşusu sırasında patlaması muhtemel altcoinler arasında zirvede görüyor.

Çığ fiyat grafiği

Yükseliş trendi bozulmamış gibi görünse de 45 doların üzerinde bir kırılma, anlık direnç yükseliş teorisini doğrulamak için uzun bir yol kat edebilir. 100 $’a kadar kazançlar konusunda spekülasyon yapmalarına olanak sağlayacak daha yüksek destek sağlandığı sürece, daha fazla yatırımcı AVAX satın almakla ilgilenecektir.

 

20 Aralık’ta Alınacak En İyi Altcoinler: NEAR, DIA, AVAX yazısı ilk olarak CoinGape‘te göründü.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Son dönemde kripto para piyasalarında büyük dalgalanmalar yaşanıyor, ve bu dalgalanmalardan etkilenen kripto paralardan biri de CYBER Coin. %50'den fazla değer kaybı yaşamasının ardındaki...

Alt Coin

NEXA coin, oyun oynayarak ve iş kanıtı madenciliği yaparak kripto para elde etmeye olanak sağlayan bir blokzinciridir. Diğer kripto paralar sadece İş Kanıtı (PoW)...

Alt Coin

Başlıklar WSM Token Nedir?WSM Token AirdropWSM Token Nereden Satın Alınır ?WSM OKX Borsasında ListelendiWSM Token YorumWSM Token Nedir? WSM Token Nedir? Wall Street Memes...

Alt Coin

Neoxa Coin, kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olan bir dijital varlıktır. Neoxa Coin, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve akıllı sözleşmeleri destekleyen...